*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 10221
  • ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
مقانلو: دیگر چه کنیم به داد ملوان برسید؟

مقانلو: دیگر چه کنیم به داد ملوان برسید؟

از روز نخست مسابقات وقتی با کسر 6 امتیاز روبه‌رو شدیم، همه ایران فکر می‌کردند ملوان در کنار نفت تهران و سیاه‌جامگان مشهد، جزو سقوط کنندگان قطعی لیگ یک خواهدبود

به گزارش انزلی پرس و به نقل از ورزش سه، شهریار مقانلو در خصوص وضعیت تیم ملوان بندرانزلی در لیگ دسته یک اظهار کرد: از روز نخست مسابقات، وقتی با کسر ۶ امتیاز روبه‌رو شدیم، همه ایران فکر می‌کردند ملوان در کنار نفت تهران و سیاه‌جامگان مشهد، جزو سقوط کنندگان قطعی لیگ یک خواهدبود اما امروز می‌بینید که با غیرت و همدلی، توانستیم در کنار هواداران خونگرم ملوان، از انتهای جدول فاصله بگیریم. کار بزرگی کردیم و می‌خواهیم در ادامه لیگ نیز به این روند ادامه دهیم.

وی در خصوص شرایط مالی تیم ملوان بندرانزلی تصریح کرد: واقعا شرایط خوبی نداریم، در مجموع با وجود گذشت بیش از نیمی از بازی‌های فصل، حدودا ۲۰ درصد از قراردادها پرداخت شده‌است. ضمن اینکه فراموش نکنید تعداد زیادی از بازیکنان ملوان همچون من سرباز هستند، اما قرارداد همان تعداد اندک بازیکنان هم به صورت جزئی و هر بار ۲ الی ۳ درصد پرداخت شده‌است.

مقانلو که با گل‌های سرنوشت‌ساز خود در این فصل ملوان را در بسیاری از رقابت‌های حساسش پیروز کرده، در رابطه با عملکردش گفت: تا به امروز با وجود اینکه چند هفته را به دلیل مصدومیت از دست دادم، اما ۲ پاس گل دادم، ۲ پنالتی گرفته‌ام و ۱۱ گل نیز به ثمر رسانده‌ام و در جمع ۳ گلزن برتر لیگ یک هستم.

بازیکن سابق پیکان تهران تاکید کرد: فعلا که مشغول گذراندن دوران سربازی در ملوان هستم، پس از اتمام سربازی باید به پیکان برگردم زیرا یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارم. پیکان نمونه بارز تیمی است که مدیریت را در کنار امکانات قرار داده و در سال‌های اخیر نتیجه‌اش را هم گرفته‌است.

مقانلو با اشاره به حمایت هواداران ملوان از این تیم گفت: واقعا شرمنده هواداران هستیم که با این شرایط گاها نمی‌توانیم آنها را خوشحال کنیم. جان و زندگی مردم انزلی، ملوان است و همه‌جوره پشتیبان تیم محبوب و ریشه‌دار خود هستند. واقعا برایم عجیب است چرا شهری که جزو منطقه آزاد است و این همه سرمایه دارد، اینگونه تنهاست و هیچ نگاه مثبتی برای حل مشکلاتش وجود ندارد. مسئولان فقط قول می‌دهند، اما موقع عمل که می‌شود ناگهان غیب می‌شوند. حیف است که پس از نابودی تیم‌هایی مثل ابومسلم، پیام، شاهین بوشهر، راه‌آهن و … اجازه دهند که ملوان هم نابود شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.