جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۶
 |  ۲۳/ بهمن/ ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۵
  |   نظرات: 3 نظر
بازدید

ملوانی که قدرتمندتر می شود

به گزارش انزلی پرس،قوهای سپید همچون سایر تیم های لیگ یکی در پنجره نقل و انتقالات نیم فصل اقدام به جذب چند بازیکن جدید نمودند که حضور این بازیکنان جوان و البته نسبتا با تجربه امیدهای هواداران این تیم را به صعود به لیگ برتر بیش از پیش افزایش داده و البته بازگشت مهره های تاثیر گذار مصدوم هم می تواند نوید بخش روزهای بهتری برای هواداران این تیم باشد .

صائب محبی : این بازیکن تجربه حضور در تیم ذوب آهن اصفهان و همچنین تیم ملی امید ایران را در کارنامه خود دارد و از ابتدای نیم فصل دوم تا به امروز عملکرد خیره کننده ای در خط دفاع ملوان از خود نشان داده است ، حضور محبی تا حدودی ضعف های موجود در خط دفاعی ملوان را کاهش داده است .

بهمن سالاری : این بازیکن سابقه بازی در تیم هایی چون سایپا کرج و پدیده مشهد در لیگ برتر و همچنین حضور در تیم ملی امید ایران را در کارنامه خود دارد ، سالاری به عنوان یک مهاجم تمام کننده به ملوان اضافه شده تا بتواند در کنار سایر بازیکنان جوان و تاثیر گذار این خط قدرت تهاجمی ملوان را افزایش دهد.

وحید حیدریه : این بازیکن کرمانشاهی سابقه حضور در تیم هایی چون پیکان و پرسپولیس تهران را در کارنامه خود دارد ، وی همچنین در سالهای گذشته برای تیم ملی زیر ۲۰ و ۲۳ سال ایران بازی کرده است ، پست تخصصی این بازیکن مدافع است و در تیمهای سابق خود در پست دفاع چپ نقش آفرینی کرده است ، دقیقا همان پستی که ملوان در هفته های گذشته مشکلات بسیاری در آن پست داشته است و به نظر می رسد حیدریه که برای سپری کردن دوران سربازی راهی انزلی شده بتواند مشکلات ملوان در پست دفاع چپ در کاملا برطرف نماید.

احمد آهی : بدون شک آهی یکی از ستون های اصلی ملوان در قلب خط دفاع این تیم است، آهی که در طی یکی دو فصل اخیر همواره با بدشانسی دچار مصدومیت شده اکنون دوران مصدومیت را پشت سر گذاشته است و به نظر می رسد که با بازگشت وی به خط دفاعی ملوان دوباره این خط دارای یک لیدر به تمام عیار خواهد بود و مدیریت و رهبری وی در خط دفاع ملوان می تواند تا حدود بسیار زیادی مشکلات این تیم را در فاز تدافعی کاهش دهد.

همانطور که مشاهده می کنید تمامی بازیکنان اضافه شده به ترکیب ملوان می توانند برای این تیم تاثیر گذار باشند ، ملوان تیم یک دستی است که با تکیه بر نیروی جوانی و تجربه چند بازیکن با تجربه مسیر رسیدن به لیگ برتر را طی می کند ، بدون شک ملوان در هفته های سخت پیش رو با انسجام تیمی و اتحاد مجموعه باشگاه و هواداران می تواند با قدرت بیشتر به موفقیت های چشمگیری دست یابد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “ملوانی که قدرتمندتر می شود”

 1. رضا سیم جو گفت:

  عشق است ملوان بزرگ

 2. sami yaaaaar گفت:

  viva malavan

 3. سینا علی مردانی گفت:

  وحید حیدریه فوق العاده است
  از شر صادقی راحت شدیم
  خدایا شکرت

نظرسنجی

از عملکرد ملوان در فصل نقل و انتقالات رضایت دارید ؟

View Results

Loading ... Loading ...
تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 1175 بازدید

بازدید دیروز: 3842 بازدید

بازدید کل : 9319594 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی