*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7942
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۸
ملوان با معجزه دقیقه ۹۳ از اولین شکست خانگی گریخت و صدرنشین شد
ملوان با معجزه دقیقه ۹۳ از اولین شکست خانگی گریخت و صدرنشین شد

ملوان با معجزه دقیقه ۹۳ از اولین شکست خانگی گریخت و صدرنشین شد

به گزارش انزلی پرس،دیدار تیم های ملوان و پارس جنوبی جم در حالی آغاز شد که انزلی چی ها در تمام بازی های خانگی خود موفق به کسب امتیاز شده بودند، این بازی که از ساعت ۱۴:۱۵ در ورزشگاه تختی انزلی آغاز شد نیمه اول آرامی را پشت سر گذاشت و دو تیم که بیشتر […]

به گزارش انزلی پرس،دیدار تیم های ملوان و پارس جنوبی جم در حالی آغاز شد که انزلی چی ها در تمام بازی های خانگی خود موفق به کسب امتیاز شده بودند، این بازی که از ساعت ۱۴:۱۵ در ورزشگاه تختی انزلی آغاز شد نیمه اول آرامی را پشت سر گذاشت و دو تیم که بیشتر سعی در حفظ میانه میدان داشتند به تساوی رضایت دادند، اما در نیمه دوم این تیم مهمان بود که توانست به گل برسد، محمدحسین مهرآزما در دقیقه ۶۹ اولین گل بازی را به ثمر رساند تا انزلی چی ها برای اولین بار در خانه خطر باخت را بیخ گوش خود ببینند.
شاگردان مایلی کهن که تمام تلاش خود را به کار بسته بودند تا نتیجه نهایی این بازی را از دست ندهند در نهایت و در طول نود دقیقه موفق نشدند دروازه حریف را باز کنند تا اینکه در سومین دقیقه وقت های تلف شده یک ضربه پنالتی آنها را از اولین شکست خانگی نجات داد و مهیار زحمتکش توانست از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی بکشاند.
ملوانان با این تساوی توانستند ۲۹ امتیازی شوند تا پس از شکست سپیدرودی ها به تنها در صدر جدول بایستند. پارس جنوبی جم نیز با این تساوی ۲۴ امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل پایین تر در رده ششم جدول رده بندی قرار گرفت.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.