*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 2608
  • ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۵:۴۳
ملوان جادو شده است

ملوان جادو شده است

مربی تیم فوتبال ملوان معتقد است که تیمش موقعیت‌های زیادی را به دست می‌‌آورد اما گل نمی‌زند. به گزارش انزلي پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، پایان رافت در خصوص نتایج کسب شده این تیم در نیم فصل اول اظهار داشت: از نتایج به دست آمده ناراحت هستیم ولی با توجه به امکانات […]

3924809_833

مربی تیم فوتبال ملوان معتقد است که تیمش موقعیت‌های زیادی را به دست می‌‌آورد اما گل نمی‌زند.

به گزارش انزلي پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، پایان رافت در خصوص نتایج کسب شده این تیم در نیم فصل اول اظهار داشت: از نتایج به دست آمده ناراحت هستیم ولی با توجه به امکانات کمی که در انزلی داریم چه از لحاظ سخت‌افزاری و چه از لحاظ مالی، به نقطه‌ای رسیدیم که در هر بازی نزدیک به ۳ مصدوم داریم اما سعی داریم تا از نیروی جوان استفاده کنیم.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه فوتبال هجومی خوبی ارائه می‌دهیم و در هر بازی ۷ یا ۸ موقعیت ۱۰۰ درصد گل داریم اما متاسفانه این موقعیت‌ها گل نمی‌شود و خود بازیکنان هم از این موضوع تعجب کرده‌اند که چرا این اتفاق می‌افتد؟

تصور می‌کنم جادو یا طلسم شده‌ایم به هر صورت تلاش می‌کنیم بهتر شویم.

از هواداران هم می‌خواهیم که صبور باشند تا ما بتوانیم محبت‌هایشان را جبران کنیم.

وی در ادامه در خصوص تاثیر داوری بر نتایج ملوان گفت: ما در خصوص داوری صحبتی نمی‌کردیم ولی حالا با توجه به مشکلاتی که خودمان داریم مشکلات داوری هم به حدی رسیده است که آسیب‌های زیادی به ما زده است.

ملوان تیمی است که هواداران زیادی دارد و سوت‌های اشتباهی که برای این تیم می‌زنند هم روی رفتار هواداران و هم روی روحیه بازیکنان تاثیر دارد.

رافت در انتها در خصوص این موضوع که آیا خطر سقوط هم ملوان را تهدید می‌کند یا خیر عنوان کرد: نه قطعا این گونه نیست و ما روز به روز بهتر می‌شویم.