*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7442
  • ۰۲ مهر ۱۳۹۵ - ۷:۴۱
ملوان به دنبال چهارمین پیروزی در مقابل مس کرمان

ملوان به دنبال چهارمین پیروزی در مقابل مس کرمان

به گزارش خبرگزاری انزلی پرس، هفته هشتم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران «جام آزادگان» عصر امروز در شهرهای مختلف کشور برگزار خواهد شد و در حساس ترین دیدار هفته ، قوهای سپید انزلی به مصاف مس کرمان خواهند رفت. این دو تیم که هر دو سابقه طولانی در لیگ برتر فوتبال ایران را در […]

به گزارش خبرگزاری انزلی پرس، هفته هشتم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران «جام آزادگان» عصر امروز در شهرهای مختلف کشور برگزار خواهد شد و در حساس ترین دیدار هفته ، قوهای سپید انزلی به مصاف مس کرمان خواهند رفت.

این دو تیم که هر دو سابقه طولانی در لیگ برتر فوتبال ایران را در کارنامه خود دارند این بار باید در لیگ دسته اول به مصاف یک دیگر بروند .

ملوان-مس

هر دو تیم مربیان سرشناسی را روی نیمکت خود دارند ، ملوان با محمد مایلی کهن و مس کرمان با منصور ابراهیم زاده لیگ امسال را آغاز کرده اند ، نکته جالب درباره منصور ابراهیم زاده مذاکرات جدی وی با مسئولین ملوان در ابتدای فصل جاری می باشد که حتی دو طرف به توافقات ضمنی نیز دست یافته بودند اما ابراهیم زاده با توجه به شرایط آشفته آن روزهای ملوان تصمیم گرفت تا در دوراهی انزلی – کرمان ، شهر کرمان را برای فصل فوتبالی جدید انتخاب نمایند.

اکنون ملوان با کسب ۱۱ امتیاز از ۷ بازی در مکان هشتم جدول رده بندی قرار دارد و مس کرمان نیز که رکورد دار تساوی در لیگ دسته اول فوتبال ایران است پس از ۶ هفته تساوی در هفته گذشته موفق شد در دربی کرمان مس رفسنجان را شکست دهد و با ۹ امتیاز در مکان یازدهم جدول هجده تیمی قرار بگیرد .

این دیدار حساس راس ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه در ورزشگاه تختی شهر بندرانزلی آغاز خواهد شد.

قضاوت این دیدار بر عهده : رضا عادل با کمک محمد عطایی، محمد شاکر و صائب گلی خواهد بود.

انزلی پرس