*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7037
  • ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۲
ملوان فاتح الگیلانو + ویدئو گل
ملوان فاتح الگیلانو + ویدئو گل

ملوان فاتح الگیلانو + ویدئو گل

به گزارش انزلی پرس، ملوان در یک دیدار پر هیجان موفق شد با نتیجه ۱-۰ از سد سپیدرود رشت بگذرد و بار دیگر فاتح الگیلانو شود ، گل ملوان در این دیدار توسط حسین شنانی به ثمر رسید. دربی پر افت و خیز ملوان بندر انزلی و سپید رود رشت با نتیجه یک بر صفر […]

به گزارش انزلی پرس، ملوان در یک دیدار پر هیجان موفق شد با نتیجه ۱-۰ از سد سپیدرود رشت بگذرد و بار دیگر فاتح الگیلانو شود ، گل ملوان در این دیدار توسط حسین شنانی به ثمر رسید.

دربی پر افت و خیز ملوان بندر انزلی و سپید رود رشت با نتیجه یک بر صفر به سود ملوانان به پایان رسید. در این دیدار که دو پنالتی و دو بازیکن اخراجی از جمله ی اتفاقات جذاب آن بود، در نهایت با گل دیر هنگام شنانی مهاجم اهوازی الاصل سابق تیم فولاد که در نیمه دوم به میدان آمده بود، خاتمه یافت.

ملوان با این سه امتیاز مجموع امتیازات خود را به ۸ رساند و در با توجه به گل زده بهتر در رتبه چهارم جدول رده بندی قرار گرفت. مایلی کهن بعد از کسب پیروزی در دیدار اول برابر آلومینیوم اراک، در هفته های دوم و سوم به تساوی دست یافته بود تا حالا با این برد بزرگ در کنار تساوی دیگر مدعیان یکی از برندگان اصلی هفته باشد.

سپید رود رشت نیز با این باخت همچنان ۷ امتیازی ماند تا به رتبه هشتم جدول سقوط کند. قرمزهای رشتی هر چند شروع امیدوارکننده ای در لیگ داشتند اما حالا در هفته چهارم لیگ اولین شکست فصل خود را متحمل شدند.