*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1443
  • ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۶
منصوریان: حتی اگر گل سوم ملوان آفساید باشد به قداست داور خدشه وارد نمی‌کنیم

منصوریان: حتی اگر گل سوم ملوان آفساید باشد به قداست داور خدشه وارد نمی‌کنیم

به گزارش ملوانی، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های فوتبال نفت تهران و ملوان که با تساوی ۳ – ۳ به پایان رسید، در جمع خبرنگاران گفت: این بازی سه نکته مهم برای ما داشت، اول زمانی که یک بر صفر عقب افتادیم و توانستیم به بازی برگردیم. نکته دوم تلاش بازیکنان […]

139405271504533975903263

به گزارش ملوانی، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های فوتبال نفت تهران و ملوان که با تساوی ۳ – ۳ به پایان رسید، در جمع خبرنگاران گفت: این بازی سه نکته مهم برای ما داشت، اول زمانی که یک بر صفر عقب افتادیم و توانستیم به بازی برگردیم. نکته دوم تلاش بازیکنان ما بود که باعث شد ۲ بر یک جلو بیفتیم، اما روی یک غفلت و بی‌تجربگی بازی به تساوی ۲ – ۲ کشیده شد. پس از این تساوی ما دوباره به بازی برگشتیم و توانستیم گل سوم را بزنیم که از نظر من بهترین نکته بازی برای ما این گل بود و این پیام را به ما داد که هر زمان اراده کنیم و بخواهیم می‌توانیم به بازی برگردیم.

وی تأکید کرد: اما نکته بد بازی برای ما یک دقیقه آخر بازی بود که طی آن خوب عمل نکردیم، در حالی که باید حرفه‌ای‌تر می‌بودیم. ما باید در آن یک دقیقه بازی را کنترل کرده و مالکیت توپ را حفظ می‌کردیم، حتی اگر به قیمت گرفتن یک کارت زرد بود. در مجموع باید بگویم ما در این بازی از موقعیت‌های‌مان استفاده کردیم و سه گل زدیم، اما در یک دقیقه پایانی به دلیل غیر حرفه‌ای بودن برد ۳ بر ۲ ما با تساوی ۳ – ۳ عوض شد.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در خصوص عملکرد داور بازی نیز خاطرنشان کرد: با توجه به آنچه که دوستان به من گفتند، به نظر می‌رسید که گل سوم ملوانی‌ها آفساید بوده باشد، اما حتی اگر این موضوع صحت داشته باشد ما هیچ وقت به خودمان اجازه نمی‌دهیم که به قداست داور خدشه وارد کرده و آن را زیر سؤال ببریم. البته اگر ثابت شود گل سوم ملوانی‌ها آفساید بود، این اشتباه باعث شده تا ما سه امتیاز مهم بازی را با یک امتیاز عوض کنیم.

منصوریان تصریح کرد: باز هم تأکید می‌کنم همچنان باید قداست داوران را حفظ کرد، هرچند که من اعتراض‌هایی به عملکرد داور داشتم، اما در بیرون از مجموعه نباید داوران را نقد کنیم، چون آنقدر کارشناس وجود دارد که می‌بینیم بارها داوران را نقد می‌کنند.  من حتی این موضوع را نیز به فغانی گفتم.

وی عنوان کرد: حتی اگر هر سه گل ملوانی‌ها هم آفساید باشد برای ما فرقی نمی‌کند. حتی اگر همه ایران هم بگویند گل سوم‌ ملوانی‌ها آفساید بود در واقع نوشدارو بعد از مرگ سهراب است.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در پاسخ به این پرسش که آیا صحت دارد به دلیل بازی حساسی که مقابل الاهلی امارات دارید، این دیدار را سبک گرفتید، گفت: ما بازی‌های خود را نه سبک در نظر می‌گیریم و نه سنگین. ما ۲۳ بازیکن داریم که تک‌تک آنها را با برنامه و تفکر جذب کرده‌ایم. من می‌دانم هفته آینده بازی خیلی سختی را مقابل الاهلی داریم. تیم الاهلی با فصل گذشته تفاوت زیادی کرده، چون آنها ۶۰ تا ۷۰ میلیارد تومان هزینه کرده‌اند و چند بازیکن خوب خارجی را به خدمت گرفته‌اند.

وی افزود: در هیچ کجای دنیا شما چنین چیزی نمی‌بینید. مگر می‌شود بارسلونا زمانی که می‌خواهد به مصاف تلتیک بیلبائو برود چند بازیکن را برای تقویت تیم خود خریداری کند؟! متأسفانه شاهد اصول غیرحرفه‌ای فوتبال توسط تیم‌های حاشیه خلیج فارس در این خصوص هستیم. آنها در زمان نقل‌وانتقالات به ستاره‌های اروپایی دست‌اندازی می‌کنند. شما نگاه کنید اماراتی‌ها لیما را از لیگ پرتغال با ۲۵ یا ۳۰ میلیارد تومان جذب کرده‌اند. من فقط این نکته را به خوبی می‌دانم که بازیکنان من از آزمایش‌های سخت سربلند بیرون می‌آیند. آنها می‌دانند پرچم کشور امانتی در دست ماست و باید مقال الاهلی باهوش عمل کنیم.

منصوریان تصریح کرد: اگر در بازی با الاهلی در ورزشگاه‌ آزادی تنها بمانیم روزگار برای ما خیلی سخت خواهد بود، چون تیم‌های عربی همیشه از ورزشگاه پر آزادی ترس دارند. من از هواداران استقلال و پرسپولیس می‌خواهم که مقابل الاهلی ما را تنها نگذارند تا بتوانیم از منافع فوتبال کشورمان به خوبی دفاع کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.