*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 2520
  • ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۶
منطقه آزاد انزلی به ملوان پاسخ منفی داد

منطقه آزاد انزلی به ملوان پاسخ منفی داد

به گزارش انزلی پرس، زوران زلاتکووفسکی بازیکن مقدونیه‌ای باشگاه ملوان بود که به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش از این باشگاه به فیفا شکایت کرد. باشگاه ملوان طبق رای فیفا باید مبلغی در حدود یک میلیارد تومان به این بازیکن پرداخت کند. باشگاه ملوان برای اینکه با مشکلاتی از سوی فیفا مواجه نشود از منطقه آزاد […]

Logo-Maanteghe-300x256

به گزارش انزلی پرس، زوران زلاتکووفسکی بازیکن مقدونیه‌ای باشگاه ملوان بود که به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش از این باشگاه به فیفا شکایت کرد. باشگاه ملوان طبق رای فیفا باید مبلغی در حدود یک میلیارد تومان به این بازیکن پرداخت کند.

باشگاه ملوان برای اینکه با مشکلاتی از سوی فیفا مواجه نشود از منطقه آزاد انزلی که آن زمان باشگاه ملوان را تحت پوشش خود داشت درخواست کرد که مبلغ بدهی این بازیکن را پرداخت کند اما مسئولان منطقه آزاد انزلی به باشگاه ملوان اعلام کردند: موسسه‌ای که آن زمان هدایت تیم ملوان را برعهده داشته در سال ۱۳۹۰ منحل شده و این منطقه آزاد مسئولیتی در قبال بدهی خارجی باشگاه ملوان ندارد.

مسعود رضائیان مدیرعامل باشگاه ملوان این خبر را تایید کرد./فارس

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.