*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1834
  • ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۹
منطقه آزاد انزلی میزبان رقابت های آسیایی فوتبال ساحلی می شود

منطقه آزاد انزلی میزبان رقابت های آسیایی فوتبال ساحلی می شود

به گزارش انزلی پرس،علی کفاشیان در دیدار عصر یک شنبه خود با مدیر عامل منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: منطقه آزاد انزلی ظرفیت های بسیار خوبی برای برگزاری مسابقات آسیایی فوتبال ساحلی دارد که در صورت فراهم شدن شرایط این منطقه میزبان این رقابت ها خواهد بود. وی با اشاره به رایزنی های انجام شده […]

1617232

به گزارش انزلی پرس،علی کفاشیان در دیدار عصر یک شنبه خود با مدیر عامل منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: منطقه آزاد انزلی ظرفیت های بسیار خوبی برای برگزاری مسابقات آسیایی فوتبال ساحلی دارد که در صورت فراهم شدن شرایط این منطقه میزبان این رقابت ها خواهد بود.

وی با اشاره به رایزنی های انجام شده در اینباره تصریح کرد: به دنبال بررسی وضعیت این منطقه و شناسایی پتانسیل های موجود، امضای تفاهم نامه های لازم برای میزبانی منطقه آزاد در دستور کار قرار گرفته تا از این ظرفیت به خوبی استفاده شود.

کفاشیان همچنین از برگزاری مسابقه دوستانه فوتبال ساحلی بین تیم ایران و بلاروس خبر داد و گفت: با فراهم شدن زمینه های لازم، منطقه آزاد انزلی میزبان بازی دوستانه ایران و بلاروس خواهد بود.

در این دیدار مدیر عامل منطقه آزاد انزلی نیز با اشاره به ظرفیت های موجود از آمادگی این منطقه برای برگزاری مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی خبر داد.

رضا مسرور اعلام کرد: در صورت حمایت فدراسیون فوتبال، منطقه آزاد انزلی ظرفیت لازم برای کمپ تیم های ملی فوتبال را نیز دارد.

وی افزود: شرایط مناسب این منطقه زمینه مناسبی برای احداث هتل، زمین چمن و زمین تمرین فوتبال ساحلی را دارد که بتوان از این منطقه برای کمپ تیم های ملی فوتبال استفاده کرد.

رییس فدراسیون فوتبال در سفر خود به گیلان پس از شرکت در انتخابات رییس هیات فوتبال گیلان، با معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی استاندار گیلان نیز دیدار و گفتگو کرد.

1 دیدگاه

  1. These low-cost BMX bikes on the market are actually
    meant for youngsters so if they want they will buy their very own bike.