*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7968
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۸
مهدی تارتار: پنالتی ملوان درست نباشد داور بازی را نمی‌بخشم
مهدی تارتار: پنالتی ملوان درست نباشد داور بازی را نمی‌بخشم

مهدی تارتار: پنالتی ملوان درست نباشد داور بازی را نمی‌بخشم

  به گزارش انزلی پرس، مهدی تارتار در نشست خبری پس از دیدار با ملوان بندرانزلی که عصر امروز در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی بندرانزلی برگزار شد در مورد این بازی اظهار داشت: از تیم ملوان شناخت خوبی را داشتیم و با توجه به شناخت خود تدابیر لازم را برای این بازی در نظر گرفتیم […]

 

به گزارش انزلی پرس، مهدی تارتار در نشست خبری پس از دیدار با ملوان بندرانزلی که عصر امروز در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی بندرانزلی برگزار شد در مورد این بازی اظهار داشت: از تیم ملوان شناخت خوبی را داشتیم و با توجه به شناخت خود تدابیر لازم را برای این بازی در نظر گرفتیم تا بتوانیم به پیروزی دست یابیم.

c7b4b185-9a90-4d7f-83cb-c892e6349add

سرمربی پارس جم جنوبی با بیان اینکه اگر پنالتی ملوان بندرانزلی درست نباشد داور بازی را نمی‌بخشم در مورد قضاوت داور در این دیدار گفت: اگر داور بازی پنالتی تیم ملوان را به‌درستی اعلام کرد از داور بازی تشکر می‌کنم اما در غیر این‌صورت حق بزرگی را از تیم پارس جم جنوبی ضایع کرد.

تارتار با اشاره به اینکه داور بازی داوری خوبی به‌جز صحنه پنالتی داشت درباره عملکرد تیم خود گفت: با آنالیز تیم ملوان بندرانزلی می‌دانستیم که آنها در گذشته در دقایق پایانی بازی گل‌های زیادی را به ثمر رسانده‌اند و بر روی دقایق پایانی تمرکز بسیار زیادی دارند که پنالتی، شرایط بازی را در انتهای بازی تغییر داد.

سرمربی پارس جم جنوبی بوشهر با بیان اینکه این بازی یک بازی فیزیکی بود در مورد شرایط زمین بازی توضیح داد: به‌دلیل شرایط زمین بازی یک بازی درگیرانه که هدف آن استفاده از توپ‌های دوم و سوم بود را در این بازی از دو تیم شاهد بودیم که تیم ما توانست در این مورد به‌خوبی عمل کند.

تارتار با اشاره اینکه موقعیت خاصی را به ملوان ندادیم در مورد شرایط بازی دو تیم در بازی گفت: کیفیت چمن ورزشگاه و شرایط آب و هوایی تاثیر زیادی بر روی عملکرد دو تیم داشت و باعث شد تا دو تیم نتوانند خواسته‌های خود را به‌خوبی عملی کنند و بازی بیشتر به سوی بازی فیزیکی سوق پیدا کرد./تسنیم

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.