*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 11678
  • ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
موج دوم کرونا در کمین گیلانیان است

موج دوم کرونا در کمین گیلانیان است

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از احتمال شیوع موج دوم کرونا در استان به دلیل افزایش مسافران ورودی و عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی خبر داد

به گزارش انزلی پرس، آبتین حیدرزاده امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به خطرناک بودن افزایش مسافران ورودی به استان گیلان اظهار کرد: در تعطیلات عید فطر به دلیل ازدحام جمعیت در استان گیلان و افزایش مسافران ورودی، احتمال شیوع موج دوم کرونا در استان وجود دارد.

وی با ابراز نگرانی از بی‌توجهی مردم به دستورالعمل‌های بهداشتی گفت: درچند روز اخیر‌ مردم و مسافران به پروتکل‌های بهداشتی بی‌توجه بوده و تردد در اماکن عمومی با افزایش مواجه شده و این احتمال وجود دارد موج دوم کرونا در مناطق سفید و کم خطر آغاز شود.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اذعان به اینکه خطر کرونا همچنان در استان وجود دارد، تصریح کرد: بر اساس آخرین آمار هر روز ۳۰ تا ۴۰ مورد جدید به کرونا در استان گیلان گزارش می‌شود لذا نباید مردم خطر ابتلا به کرونا را تمام شده فرض کنند.

حیدرزاده با درخواست از مردم در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی افزود: کادر درمانی استان در طی سه تا چهار ماه گذشته، بصورت شبانه روزی مشغول فعالیت و انجام خدمات‌رسانی به بیماران کرونایی بودند و در صورت عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و شروع موج دوم کرونا در استان با مشکل جدی مواجه می شویم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *