*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 12541
  • ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۹:۵۸
موقعیت کنونی ملوان بندرانزلی همسو با ظرفیت های این تیم نیست

موقعیت کنونی ملوان بندرانزلی همسو با ظرفیت های این تیم نیست

سیر نزولی ملوان بندرانزلی نتیجه سیاست های غلط فوتبال در کشور است و یکی از سیاست های غلط فوتبالی در کشور، ورود یکسری از مجموعه های صنعتی و خودروسازی است.

به گزارش انزلی پرس و به نقل از خبرگزاری خانه ملت، احمد دنیامالی درباره وضعیت تیم فوتبال ملوان بندرانزلی، گفت: تیم فوتبال ملوان بندرانزلی یک تیم ریشه ای در فوتبال ملی کشور است زیرا این تیم بزرگان، بسیاری را وارد عرصه فوتبال در کشور کرده است اما متاسفانه موقعیت کنونی اش همسو با ظرفیت های تیم فوتبال ملون بندر انزلی نیست.

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیر نزولی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نتیجه اتخاذ سیاست های غلط در فوتبال کشور است، تصریح کرد: هزینه تیم داری در کشور به غلط افزایش پیدا کرده است و این مسئله به برخی از تیم ها ضرر وارد کرده است.

وی ادامه داد: یکی از سیاست های غلط فوتبالی در کشور ورود یکسری از مجموعه های صنعتی و خودروسازی است زیرا این مجموعه ها پول های گزافی را در حوزه فوتبال هزینه کرده اند.

دنیا مالی افزود: متاسفانه مناطقی که در کشور به مهد فوتبال شهرت داشته اند، بالاترین آسب های اقتصادی را دریافت کرده اند اما بنده به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، تمام تلاش خودم را می‌کنم که وضعیت تیم فوتبال ملوان بندر انزلی را به نحو شایانی ارتقاء یابد بنابراین امیدواریم فصل کنونی را با همت کادر مدیریتی ملوان به سر منزل مقصود برسانیم اما برای فصل آینده نیازمند یک برنامه ریزی جامع و توسعه محور هستیم.

نماینده مردم انزلی در مجلس تصریح کرد: تیم های ورزشی که فاقد اسپانسر دولتی هستند با مشکلات اساسی برای حضور پر قدرت در فوتبال رو به رو هستند که امیدواریم با سیاست های اصولی و منطقی بتوان سیر توسعه در فوتبال کشور را به نحو شایانی عملیاتی کرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه سیر نزولی ملوان بندرانزلی نتیجه سیاست های غلط فوتبال در کشور است، یادآورشد: یکی از سیاست های غلط فوتبالی در کشور ورود یکسری از مجموعه های صنعتی و خودروسازی است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *