*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8626
  • ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۷
نادر دست نشان : ضعف ها و کمبود های تیمم را شناخته ام

نادر دست نشان : ضعف ها و کمبود های تیمم را شناخته ام

به گزارش انزلی پرس و به نقل از کلوپ هواداران ملوان ، نادر دست نشان در پایان بازی با خونه به خونه بابل گفت: بازیکنان ما در کنترل بازی فوق العاده بودند ولی در ضد حملات خوب نبودیم حیف که این بازی مساوی تمام شد . دست نشان در ادامه گفت: هیچ تیمی امسال مثل […]

به گزارش انزلی پرس و به نقل از کلوپ هواداران ملوان ، نادر دست نشان در پایان بازی با خونه به خونه بابل گفت: بازیکنان ما در کنترل بازی فوق العاده بودند ولی در ضد حملات خوب نبودیم حیف که این بازی مساوی تمام شد .

دست نشان در ادامه گفت: هیچ تیمی امسال مثل ملوان دچار مشکل نشده در بحث مدیریتی رییس هیئت مدیره ما که هزینه های تیم روی دوش ایشان بود استعفا داد و جناب آقای خسته بند نماینده شهر در حال تلاش است که مشکلات را بر طرف کنند امیدواریم که مسئولین استانی هم برای کمک بیایند استادیوم ما امسال مشکل جایگاه هواداران را دارد هیچ تیمی امسال مثل ملوان کمبود بازیکن را لمس نکرد. از هفته اول دچار مشکل شدیم فاطمی و رستمی را از دست دادیم خصلت آژاکسی ملوان را امسال ما هم رعایت کردیم جز جوانترین تیم های لیگ هستیم هواداران ما ملوان را تیم برتر لیگ یک می دانند و ملوان را لیگ برتری می دانند جوانان ما تحملشان کم بود ما در اکثر بازی ها جلو بودیم ولی این فشار به روی بازیکن باعث تحت تاثیر قرار گرفتن جوانان ما می شود .

دست نشان در مورد داوری این دیدار گفت: آقای مهدوی داور خوبی است ولی فشاری که از سوی نیمکت به داور وارد می شود باعث بهم خوردن تمرکز داور می شود که ضربه سر بازیکن من را خطا کف پا می بیند داور یکم مدارای آقای نکونام را می کرد .

دست نشان در پایان گفت: ملوان نماینده شمال کشور است که افتخارات زیادی دارد ولی از نظر مالی با تیم هایی مثل ایرانجوان بوشهر که بنیه مالی ضعیفی دارد مقایسه می شود بازیکنان ما با کمترین قرارداد و دریافتی بازی می کنند به خاطر مردم انزلی با عشق بازی می کنند مردم انزلی، بابل، قائمشهر فوتبال را دوست دارند ولی انزلی با همه جا فرق دارد باید آنجا زندگی کنی تا متوجه شوی مردم نسبت به انزلی و ملوان چه دیدی دارند مردم انزلی حاضر هستند نان شب نداشته باشند زندگیشان را بدهند اما ملوان را ضعیف نبینند من و همکاران و بازیکنان وظیفه داریم که این مردم را خوشحال کنیم کمبود هایمان زیاد است تا نیم فصل مطمئن باشید که ضعف های تیمم را شناختم و به کمبودها آشنا هستم امیدوارم باشگاه هم کمک کند تا بازیکنان مورد نظر را جذب کنیم تا بتوانیم در نیم فصل دوم خودمان را به صدر برسانیم .

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.