*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 13033
  • 25 اکتبر 2020 - 8:44
نامه ای سرگشاده برای دکتر احمد دنیامالی

نامه ای سرگشاده برای دکتر احمد دنیامالی

امروز دیگر دسترسی به شما همچون گذشته ساده نیست و پیچ و خم های فراوانی برای دیدار با نماینده شهرستان به وجود آمده است که این به هیچ عنوان برای مردم بندرانزلی خوشایند نمی باشد.

تغییر برای تحول کلید واژه کمپینی بود که توانست در دوم اسفند ماه سال ۱۳۹۸ شکستی سنگین به صاحبان قدرت در شهرستان بندرانزلی تحمیل کند، شکستی سخت و تحقیر آمیز برای افرادی که در طی سالیان ترک تازی در قدرت آنقدر از نخبگان و مردم فاصله گرفته بودند که دیگر با هیچ متریالی نمی شد آن شکاف عظیم را ترمیم نمود، تغییر برای شهر انزلی امری ضروری بود و این اتفاق با تغییر موازنه قدرت پس از ۱۶ سال در شهرستان انزلی به خوبی صورت پذیرفت.

حالا ۸ ماه از انتخابات گذشته است، تغییرات برای «تحول مطلوب» آرام آرام در حال شکل گرفتن است، صف آرایی «حامیان شب های آخر انتخابات» که برای دریافت سهم خود، پس از وزیدن نسیم تغییر، جهت پرچم را تغییر داده بودند شکل گرفته و خیلی زود اثبات شد بسیاری از حامیان ستادی شب های آخر انتخابات با چه هدف و برنامه ای خود را با مسیر جریان تغییر و تحول همراه کرده اند.

جناب آقای دکتر احمد دنیامالی نماینده محترم شهرستان بندرانزلی بدون شک شما بهترین گزینه برای تصدی سمت نمایندگی شهرستان بندرانزلی بودید و رای قاطع مردم انزلی و نخبگان جریان ساز به شما نیز خود گواه این ادعاست، اما نکته ای که این روزها باعث سرخوردگی بخشی از کمپین تغییر شده فاصله ای است که میان شما و نخبگان حامی شما در حال شکل گرفتن است که این شکاف با سرعت بسیار زیاد در حال عمیق شدن است.

احمد دنیامالی نماینده بندرانزلی
احمد دنیامالی – نماینده شهرستان بندرانزلی

نخبگان شهرستان بندرانزلی با این ذهنیت با کمپین شما همراه شدند که تصور می کردند در فردای انتخابات در آینده سیاسی، اجتماعی و فرهنگی شهرستان نقش آفرینی خواهند نمود، آنها به دنبال فضایی بودند که نماینده قبلی از آنها دریغ کرده بود و چشم انداز شکل گیری کارگروه های تخصصی نیز بارقه های امید را در میان مردم و این نخبگان زنده کرده بود اما مسیر برخی از این کارگروه ها در نهایت به سمتی پیش رفت که افرادی خاص با اضافه کردن نفرات مورد نظر خود و ایجاد حق رای برای آنها انتخابات هیات رئیسه را مهندسی کرده و تمامی کرسی ها را یک به یک در اختیار گرفتند ! و در این راه عدم پایش صحیح افراد توسط افراد مورد تایید شما فرصت را برای دور زدن جریان تغییر به راحتی فراهم نمود!

امروز بخشی از پایگاه اجتماعی شما از وضعیت شکل گرفته دلسرد شده و ما به عنوان یک رسانه حامی جریان تغییر و تحول این ضرورت را احساس کردیم تا هر چه سریعتر مانع از تبدیل این حس دلسردی به بی انگیزگی و در نهایت ایجاد شکاف شویم.

امروز دیگر دسترسی به شما همچون گذشته ساده نیست و پیچ و خم های فراوانی برای دیدار با نماینده شهرستان به وجود آمده است که این به هیچ عنوان برای مردم بندرانزلی خوشایند نمی باشد.

احساس می شود عده ای در حال مصادره دستاوردهای تلاش و مبارزه ۱۶ ساله مردم و نخبگان واقعی شهرستان بندرانزلی برای ایجاد تغییر به نفع خود هستند، افرادی که در طی ۱۶ سال گذشته فقط ۱ سال آخر را در کمپ نماینده قبلی حضور نداشته و یا افرادی از جنس قدرت که پیشتر نیز در شهرستان و استان مسئولیت داشته اند در حال ایجاد فاصله بین نماینده و مردم شهرستان بندرانزلی هستند و باز هم حضور نخبگان در کنار نماینده شهر به خوبی احساس نمی شود.

شاید ۸ ماه پس از انتخابات زمان مناسبی برای طرح چنین مسائلی نباشد اما باید به این نکته توجه داشت که پایگاه اجتماعی شما با همه مشکلات موجود در سطح کشور و شهرستان بندرانزلی تلاش کردند تا تغییرات در این شهرستان شکل بگیرد و این یک هشدار بسیار مهم است که اگر شکاف موجود بیش از پیش شود نه شخص شما بلکه شهرستان بندرانزلی متضرر خواهد شد و پایگاه اجتماعی جریان تغییر و تحول که این روزها شما آن را رهبری می کنید بیش از پیش سرخورده و در نهایت از هم خواهد گسست.

بدون شک حفظ اتحاد در میان مردم انزلی و به خصوص جریان مسئولیت پذیر حامی تغییر که در سخت ترین شرایط معیشتی مردم آنها را به حضور در پای صندوق آرا ترغیب نمودند بر عهده شخص شما خواهد بود و این موضوع باید بدون واسطه توسط نماینده شهر انزلی مدیریت شود.

این یک پیام مهم از سوی بخشی از مردم انزلی و نخبگان حامی جریان تغییر است، لطفا مانع از ایجاد فاصله و شکاف بین خود و مردم توسط افرادی که خود را منتسب به شما می دانند شوید.

مردم و نخبگان انزلی خواهان آن هستند بدون واسطه و به صورت مستقیم مشکلات خود را با نماینده شهرستان مطرح نمایند، هر چقدر مشغله وجود داشته باشد ، هرچقدر مشکلات زیاد باشد ، هر چقدر زمان کم باشد ، ما این حق را برای خود قائل هستیم تا مشکلات را به صورت مستقیم با نماینده منتخب خود در میان بگذاریم.

با آرزوی توفیق و سلامتی برای شما

اسماعیل راد
سردبیر پایگاه خبری تحلیلی انزلی پرس
سوم آبان ماه ۱۳۹۹

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.