*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7245
  • ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۰
نماینده رودبار در مجلس: منطقه آزاد انزلی به نهادی برنامه محور تبدیل شده است

نماینده رودبار در مجلس: منطقه آزاد انزلی به نهادی برنامه محور تبدیل شده است

به گزارش انزلی پرس به نقل از ایلنا، منوچهر جمالی در بازدید از منطقه آزاد این شهر افزود: منطقه آزاد انزلی با برنامه‌ریزی صحیح در زمان مناسب پروژه‌های عمرانی و طرح‌های توسعه‌ای را به اتمام می‌رساند و در این مسیر اعتماد عمومی مردم و مسئولان استان گیلان را به دست آورده است. جمالی که در […]

به گزارش انزلی پرس به نقل از ایلنا، منوچهر جمالی در بازدید از منطقه آزاد این شهر افزود: منطقه آزاد انزلی با برنامه‌ریزی صحیح در زمان مناسب پروژه‌های عمرانی و طرح‌های توسعه‌ای را به اتمام می‌رساند و در این مسیر اعتماد عمومی مردم و مسئولان استان گیلان را به دست آورده است.

جمالی که در دیدار مسرور مدیر عامل منطقه آزاد انزلی  سخن می‌گفت، با تاکید بر اینکه اعضای مجمع نمایندگان استان گیلان در کنار منطقه آزاد انزلی برای انجام برنامه‌های توسعه‌ای منطقه قرار دارند، افزود: در سال‌های اخیر زیرساخت‌های عمرانی و گردشگری خوبی در سطح منطقه ایجاد شده و رونق تجاری و بهبود فضای کسب و کار به وجود آمده و معتقدم با آغاز به کار و بهره‌برداری از مجتمع بندری کاسپین و اتصال خط ریلی کشور به بندر کاسپین و آستارا توسعه اقتصادی گسترده‌تری در استان و منطقه حاصل می‌شود و اقدامات خوب انجام شده در این منطقه در سطح کشور دیده شده و مشهود است.

Mr-masror-&-namayandeh-rodbar-1395.06.04

عضو کمیسیون بهداشت مجلس دهم با اشاره به ظرفیت منطقه آزاد انزلی در حوزه توریسم سلامت در حوزه‌های ملی و بین‌المللی اظهار کرد: توسعه توریسم سلامت به فرآیندهای صحیح، وجود پتانسیل‌ها لازم در حوزه‌های اقلیمی و منابع انسانی متخصص و همچنین به مزیت‌ها و ظرفیت‌های قانونی برای تحقق این مهم نیاز دارد که در منطقه آزاد انزلی تمامی  موارد مورد نیاز وجود دارد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان توسعه منطقه آزاد انزلی را توسعه استان ارزیابی کرد و گفت: وجود تفکرات توسعه محور و اجرای برنامه‌های توسعه‌ای در منطقه قابل تقدیر و الگویی برای سایر نقاط استان و کشور است، معتقدم منطقه آزاد انزلی با این تفکر در آینده به موتور محرکه توسعه اقتصادی استان و یکی از کانون‌های اقتصادی فعال کشور تبدیل خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.