*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1164
  • ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۳
نوازنده شاخص موسیقی ایرانی

نوازنده شاخص موسیقی ایرانی

به گزارش انزلی پرس: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حامی جدی هنر جدی شهریار نیوز: استاد موسیقی ایرانی  با اشاره به سابقه طولانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در حمایت از هنر جدی، این سازمان را تکیه گاهی برای هنرمندان شهر معرفی نمود. به گزارش شهریار به نقل از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، قادر […]

image

به گزارش انزلی پرس:
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حامی جدی هنر جدی
شهریار نیوز: استاد موسیقی ایرانی  با اشاره به سابقه طولانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در حمایت از هنر جدی، این سازمان را تکیه گاهی برای هنرمندان شهر معرفی نمود.
به گزارش شهریار به نقل از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، قادر رودکیان ضمن بیان این مطلب گفت: فعالیتهای گسترده صورت گرفته در این مجموعه نشان داده هنر و هنرمندان شهر پشتوانه ای محکم دارند.
به گفته وی، حمایت از هنرمندان به اشکال گوناگون می تواند موجب دلگرمی و استمرار فعالیت آنان شود و خوشبختانه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در این زمینه سابقه ای درخشان و قابل افتخار دارد.
رودکیان با اشاره به آغاز به کار هشتمین جشنواره تابستانی تبریز، بهره گیری از توان هنرمندان رشته های مختلف هنر و فرهنگی شهر به ویژه هنرمندان جوان را اقدامی موثر در جهت گسترش فعالیتهای این قشر دانست و ابراز امیدواری نمود شاهد حضور موثر هنرمندان برای معرفی چهره فرهنگی و زیبای شهر تبریز به تمام هموطنان باشیم.
مدیر آموزشگاه و گالری رودکی همچنین از افزایش همکاری با سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به عنوان یکی از متولیان اصلی و حامیان جدی هنر و فعالیتهای هنری و فرهنگی استقبال نمود و افزود: این همکاری ها می تواند سرمنشا اتفاقات خوبی برای شهرمان باشد و در ارتقای سطح کمی و کیفی تلاشهای صورت گرفته نقش موثری ایفا نماید.
منبع:شعریار نیوز

برچسب ها