*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 11087
  • ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۶:۱۳
نوری: بازیکنان ملوان انگیزه لازم را نداشتند

نوری: بازیکنان ملوان انگیزه لازم را نداشتند

مربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه بازیکنان ملوان انگیزه‌ای مقابل شاهینی‌ها نداشتند گفت: چون تیم ملوان نه صعود و نه سقوط می‌کند این تیم امروز بیشتربا بازیکنان امید مقابل شاهین بوشهر وارد میدان شد

گزارش انزلی پرس و به نقل از ایلنا، پژمان نوری بعد از شکست دو بر صفر ملوان بندر انزلی مقابل شاهین شهرداری بوشهر گفت: به تیم حریف تبریک می‌گویم. ویسی تیم خیلی خوبی در بوشهر ساخته است، به مردم بوشهر تبریک می‌گویم که حضوری پر شوری در ورزشگاه داشتند و تیم خودشان را تشویق کردند. بازیکنان ما انگیزه لازم برای برد در این بازی را نداشتند. از نظر روحی و روانی خیلی روی تیم کار کردیم اما انگیزه صعود به لیگ برتر و قهرمانی خیلی موثرتر است.

مربی ملوان افزود: کمک داور اول مسابقه، یک اشتباه کرد و گل اول شاهین آفساید بود. با این حال هم در این فصل هم در فصل گذشته، ملوان از داوری خیلی ضرر کرده و این یکی هم روی همه آنها.

نوری در مورد این که شاهین می‌تواند به لیگ برتر صعود کند گفت: بله این تیم شانس صعود دارد اما این تیم به قید قرعه در هفته آخر بازی ندارد. بازیکنان تیم ملوان هم نمره قبولی گرفته اند. سعی کردیم با تمام قوا به میدان بیاییم و بازیکنان جوان را به میدان فرستادیم. در بازی آخر هم با نود ارومیه بازی داریم که در آن بازی با خیال راحت‌ تر به جوانان بازی می‌دهیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.