پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۴:۴۲
 |  ۲۸/ دی/ ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی انزلی چه زمان آغاز می شود بسته هستند
بازدید

نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی انزلی چه زمان آغاز می شود

ناوگان حمل و نقل عمومی انزلی چه زمانی ارتقاء یافته و بروز خواهد شد ؟

به گزارش وب سایت خبری تحلیلی انزلی پرس ، پاییز ۹۶ ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که نشان می داد فرسودگی اتوبوس شرکت واحد آنقدر زیاد بوده است که در زمان بارش باران مردم می بایست داخل اتوبوس از چتر استفاده کنند !

مردم انزلی از مسئولان شهری سوال می پرسند که نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی انزلی چه زمان آغاز می شود؟

منطقه آزاد انزلی در قلب این شهر قرار دارد اما اولین سری از خودروهای عمومی پلاک منطقه آزاد انزلی قرار است در رشت سرویس دهی به شهروندان را آغاز کند ، مدیران سازمان و مسئولان انزلی چه اقداماتی برای نوسازی این ناوگان انجام داده اند ؟

یکی از مهمترین مشکلات ترافیکی شهر انزلی عدم استقبال مردم از ناوگان حمل و نقل عمومی این شهرستان است .

متاسفانه عدم انضباط زمانی حرکت اتوبوس ها و عدم وجود نظم در سرویس دهی توسط تاکسی ها سبب شده که مردم انزلی اقبال آنچنانی به ناوگان حمل و نقل عمومی این شهرستان نشان ندهند.

 

حمل و نقل عمومی بندرانزلی

حمل و نقل عمومی بندرانزلی

 

یک ماه پیش بود که یکی از مخاطبین وب سایت انزلی پرس در تماسی با خبرنگار ما عنوان نمود که تردد اتوبوس های شرکت واحد در خیابان پاسداران با فاصله زمانی زیادی صورت می پذیرد ! این شهروند انزلی چی عنوان نمود که گاهی اوقات برای رسیدن اتوبوس باید زمانی حدود ۳۰ الی ۴۵ دقیقه منتظر بمانیم !

متاسفانه فرسودگی ایستگاها در زمان بارش باران در شهری چون انزلی که در بیشتر روزهای سال با بارندگی مواجه است شرایط را برای استفاده مردم از ناوگان حمل و نقل عمومی به شدت سخت کرده است .

نبود کارت بلیط برای پرداخت الکترونیکی و پرداخت هزینه سفر به روش سنتی یکی دیگر از مشکلات ناوگان حمل و نقل عمومی انزلی است که گاها مشاهده می شود بین مسافرین و رانندگان برای مبلغی بسیار ناچیز درگیری های لفظی شدیدی رخ می دهد .

یکی دیگر از معضلات حمل و نقل عمومی در شهرستان انزلی برخی رانندگان متخلف تاکسی ها هستند ، برخی از این رانندگان در روزهای شلوغ به دنبال مسافرین دربستی بوده و از ارائه خدمات یکسان به همه شهروندان خودداری به عمل می آورند ، باید ساز و کارهایی برای کنترل بیشتر این افراد در نظر گرفته شود و همچنین با این تخلفات باید به صورت جدی برخورد صورت پذیرد.

این ها بخشی از معضلات و مشکلاتی هستند که ناوگان حمل و نقل عمومی شهرستان بندرانزلی با آن دست به گریبان است .

از آغاز به کار شورای جدید بندرانزلی سازمان اتوبوس رانی و تاکسیرانی شهرستان بندرانزلی برای ارائه سرویس بهتر به همشهریان با یکدیگر ادغام شده اند ، اکنون مهدی خلیلی رئیس اسبق تاکسیرانی انزلی به عنوان رئیس سازمان حمل و نقل عمومی شهرستان بندرانزلی فعالیت می کند .

باید منتظر ماند و دید سرانجام چه زمانی کیفیت ارائه خدمات حمل و نقل به همشهریان ارتقاء خواهد یافت و آیا مدیران سازمان حمل و نقل عمومی شهرستان بندرانزلی برنامه هایی برای تشویق مردم به استفاده بیشتر از ظرفیت های این ناوگان در دستور کار خواهند داشت یا خیر .

انزلی پرس

 

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

نظرسنجی

از عملکرد ملوان در فصل نقل و انتقالات رضایت دارید ؟

View Results

Loading ... Loading ...
تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 1548 بازدید

بازدید دیروز: 3234 بازدید

بازدید کل : 9964465 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی