شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۵:۴۱
 |  ۱۵/ خرداد/ ۱۳۹۶ - ۸:۱۱
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای نوسازی ۲۶۰ کیلومتر از شبکه‌های فرسوده برق در استان گیلان بسته هستند
473 views بازدید

نوسازی ۲۶۰ کیلومتر از شبکه‌های فرسوده برق در استان گیلان

به گزارش انزلی پرس و به نقل از خبرگزاری فارس،محمدعلی نجفی عصر امروز در جمع خبرنگاران با تأکید بر پیگیری جدی مدیران دستگاه‌های اجرایی در جذب حداکثری سهم ملی دستگاه خود اظهار کرد: باید با احصاء سهم‌ هر دستگاه از منابع ملی از سوی مرکز پیگیری جذب حداکثری انجام گیرد.

وی با اشاره به  پیگیری‌های صورت گرفته در بخش برق استان پس از وقوع برف سنگین سال گذشته  گفت: تاکنون بیش از ۱۹ میلیارد تومان از اعتبارات در نظر گرفته شده از سوی سازمان توانیر به استان پرداخت‌شده و از ابتدای اسفند تاکنون بیش از ۲۶۰ کیلومتر از شبکه‌های فرسوده برق نوسازی شده است.

استاندار گیلان بابیان اینکه طرح کارورزی فارغ‌التحصیلان یکی از طرح‌های مهم دولت است افزود: طرح کارورزی دولت یکی از وعده‌های داده‌شده توسط دولت است که باید با جدیت و همکاری گسترده‌ی دستگاه‌های مختلف اجرایی شود.

وی با تأکید بر ضرورت رعایت قانون، پاک دستی و صرفه‌جویی در استفاده از منابع محدود کشور گفت: تکریم ارباب‌رجوع از وظایف اصلی مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی است که باید نسبت به آن اهتمام ویژه داشته باشند.

نجفی بابیان اینکه مردم با حضور و مشارکت حداکثری خود در پای صندوق‌های رأی ثابت کردند که علاوه برداشتن مطالبات به دنبال ایجاد فرصت مجدد برای این دولت بودند گفت: در برابر این مردمی که به ما اعتماد کردند مسئولیتی بیش‌ازپیش سنگین‌تر احساس می‌کنیم.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 4129 بازدید

بازدید دیروز: 4538 بازدید

بازدید کل : 9711914 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی