تلویزیون اینترنتی انزلی پرس

نوسازی ۲۶۰ کیلومتر از شبکه‌های فرسوده برق در استان گیلان

به گزارش انزلی پرس و به نقل از خبرگزاری فارس،محمدعلی نجفی عصر امروز در جمع خبرنگاران با تأکید بر پیگیری جدی مدیران دستگاه‌های اجرایی در جذب حداکثری سهم ملی دستگاه خود اظهار کرد: باید با احصاء سهم‌ هر دستگاه از منابع ملی از سوی مرکز پیگیری جذب حداکثری انجام گیرد.

وی با اشاره به  پیگیری‌های صورت گرفته در بخش برق استان پس از وقوع برف سنگین سال گذشته  گفت: تاکنون بیش از ۱۹ میلیارد تومان از اعتبارات در نظر گرفته شده از سوی سازمان توانیر به استان پرداخت‌شده و از ابتدای اسفند تاکنون بیش از ۲۶۰ کیلومتر از شبکه‌های فرسوده برق نوسازی شده است.

استاندار گیلان بابیان اینکه طرح کارورزی فارغ‌التحصیلان یکی از طرح‌های مهم دولت است افزود: طرح کارورزی دولت یکی از وعده‌های داده‌شده توسط دولت است که باید با جدیت و همکاری گسترده‌ی دستگاه‌های مختلف اجرایی شود.

وی با تأکید بر ضرورت رعایت قانون، پاک دستی و صرفه‌جویی در استفاده از منابع محدود کشور گفت: تکریم ارباب‌رجوع از وظایف اصلی مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی است که باید نسبت به آن اهتمام ویژه داشته باشند.

نجفی بابیان اینکه مردم با حضور و مشارکت حداکثری خود در پای صندوق‌های رأی ثابت کردند که علاوه برداشتن مطالبات به دنبال ایجاد فرصت مجدد برای این دولت بودند گفت: در برابر این مردمی که به ما اعتماد کردند مسئولیتی بیش‌ازپیش سنگین‌تر احساس می‌کنیم.
One thought on “نوسازی ۲۶۰ کیلومتر از شبکه‌های فرسوده برق در استان گیلان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.