*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 5112
  • ۰۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۷
نیزارهای تالاب انزلی دچار آتش‌سوزی شد

نیزارهای تالاب انزلی دچار آتش‌سوزی شد

به گزارش انزلی پرس، یک‌هکتار از نیزارهای تالاب انزلی در روستای سنگاچین عصر امروز دچار آتش‌سوزی شد. به دلیل عدم دسترسی لازم به محل آتش‌سوزی نیزارهای تالاب مهار آن به سختی انجام شد اما با تلاش‌های نیروهای آتش‌نشانی و کمک‌های مردمی آتش نیزارهای مذکور خاموش شد. رئیس اداره حفاظت محیط زیست انزلی در حاشیه مهار […]

به گزارش انزلی پرس، یک‌هکتار از نیزارهای تالاب انزلی در روستای سنگاچین عصر امروز دچار آتش‌سوزی شد.

photo_2016-03-26_19-43-11به دلیل عدم دسترسی لازم به محل آتش‌سوزی نیزارهای تالاب مهار آن به سختی انجام شد اما با تلاش‌های نیروهای آتش‌نشانی و کمک‌های مردمی آتش نیزارهای مذکور خاموش شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست انزلی در حاشیه مهار آتش نیزارهای تالاب احتمال دخالت عوامل انسانی در وقوع آتش‌سوزی مذکور را زیاد دانست.

اکبر میغی با بیان اینکه گزارش آتش‌سوزی نیزارهای تالاب در دست بررسی است، تصریح کرد: عملکرد دهیاران و مسئولان اجرایی در معرفی نکردن افراد خاطی به مراجع قضایی بسیار ضعیف است.

وی با اشاره به اینکه حفظ محیط زیست وظیفه همگان است، خاطرنشان کرد: افراد خاطی و بی‌مبالات باید به مراجع قضایی معرفی شوند تا شاهد تکرار آتش‌سوزی‌های زیست‌محیطی به ویژه در نیزارهای تالاب انزلی نباشیم./فارس

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.