*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 5821
  • ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۷:۰۷
هدایتی به نفع ملوان کنار کشید !

هدایتی به نفع ملوان کنار کشید !

به گزارش انزلی پرس، شنیده شده که شرکت بهنام پیشرو وابسته به حسین هدایتی که قصد خرید امتیاز تیم فوتبال نفت تهران را داشت از خرید امتیاز این تیم صرف نظر کرده است . به حسین هدایتی توصیه شد به جای خرید نفت تهران و دردسرهای تیمداری بهتر است از تیم ملی حمایت کند که […]

به گزارش انزلی پرس، شنیده شده که شرکت بهنام پیشرو وابسته به حسین هدایتی که قصد خرید امتیاز تیم فوتبال نفت تهران را داشت از خرید امتیاز این تیم صرف نظر کرده است .

IMG09242731

به حسین هدایتی توصیه شد به جای خرید نفت تهران و دردسرهای تیمداری بهتر است از تیم ملی حمایت کند که حسین هدایتی هم بعد از بررسی پیشنهاد ترجیح داد به جای خرید نفت از تیم ملی حمایت کند!
حسین هدایتی یک روز پیش از بازی تیم ملی با قرقیزستان به همراه مهدی تاج در اردوی تیم ملی حاضر شد تا خیال کی روش و برو بچه های تیم ملی از بابت یک حامی قوی راحت شود.
دردسرهایی که البته حسین هدایتی در استیل آذین کشید در این تصمیم تاثیر گذار بود. مضاف بر اینکه روز اول پیشنهاد ۲۵ میلیارد تومانی باشگاه نفت سبب شد امیر عابدینی نماینده حسین هدایتی عقب بکشد و اذعان کند با این شرایط خریداری برای نفت پیدا نخواهد شد.

با توجه به این موضوع در حال حاضر تنها گزینه مورد نظر برای خرید امتیاز نفت تهران باشگاه ملوان بندرانزلی بوده و شانس این تیم در حال حاضر بیش از هر گزینه ای می باشد.