*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8050
  • ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۲
هشتاد و سومین جلسه شورای شهر انزلی با حضور اعضای شورای شهر برگزار شد.

هشتاد و سومین جلسه شورای شهر انزلی با حضور اعضای شورای شهر برگزار شد.

هشتاد و سومین جلسه شورای شهر انزلی با حضور اعضای شورای شهر برگزار شد.   بديعی فر در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک ایام مبارک برای بهروز تشكر مجری توانمند و انزلی چی كه روز گذشته بدليل عارضه مغزی در بيمارستان بستری شده بود آرزوی بهبودی کرد.بديعي فر بابت خدمات مناسب شهرداری در هنگام بارش […]

picsart_12-04-03-32-47

هشتاد و سومین جلسه شورای شهر انزلی با حضور اعضای شورای شهر برگزار شد.

 

بديعی فر در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک ایام مبارک برای بهروز تشكر مجری توانمند و انزلی چی كه روز گذشته بدليل عارضه مغزی در بيمارستان بستری شده بود آرزوی بهبودی کرد.بديعي فر بابت خدمات مناسب شهرداری در هنگام بارش برف قدردانی کرد و خاطر نشان شدند شاهد فعالیت های خوب و مناسبی بودیم

 

picsart_12-04-05-49-43

 

داریوش جلالوندی  ديگر عضو شوراي شهر در ادامه به مسئله قطع درختان سی متری اشاره کرد و گفت: دلیل جنجال آفرینی برای قطع درختان سی متری چیست؟

ما باید افکار عمومی را روشن سازیم،این پروژه برای جلوگیری از خسارات جانی و مالی انجام شد.

 

وی خاطر نشان شد بعضی افراد  تحت هر شرايطي و به بهانه نقد شهرداری را مقصر میدانند و به دنبال جوسازی هستند.چرا عضو شورا با اینکه می دانست این درختان باید قطع شوند باز در رسانه ها شهرداری را مقصر اعلام می کند

 

جلاوندی افزود: برخی اعضای شورای شهر کارهای عمرانی و آسفالت خیابان ها را به انتخابات متصل می کنند و هوای نفسانیشان را جایگزین خدمت به مردم کرده اند.

 

جلالوندی در خصوص اقدامات شهرداری در راستای ساماندهی سد معبر را نامناسب دانست و گفت قصد ما قلع و قمعکردن و یا جمع آوری نیست بلکه ساماندهی است.

جلالوندی نسبت به  ساماندهي و بهبود شرايط بازار ماهی فروشان خواهان اقدامی اساسی شد و گفت انزلی را به اسم ملوان و ماهی می شناسند و باید برای بازار ماهی فروشان اقداماتی صورت بگیرد، انزلی شهری توریستی است و این بازار با این وضعیت مناسب این شهر نیست.

 

picsart_12-04-05-56-20

 

مهندس شهرام نواری نیز در این جلسه با بیان اینکه ما باید مردم را امید وار کنیم نه یاس و نامیدی ایجاد کنیم، اظهار داشت: همانگونه که بدی ها گفته می شود خوبی ها هم باید گفته شود.

 

نواری گفت:مردم باید بدانند این شهر قبل از انقلاب چه بود و حال چگونه است،مردم باید بدانند اینها همه از برکات انقلاب اسلامی است،قبل از انقلاب موج شکن يك كيلومتر بود ولی اکنون حدود سه كيلومتر است است در حالی که موج شکن از کف حدود بيست متر ارتفاع دارد.

 

وی افزود:وجود اداره بنادر نعمتی برای انزلی در مقابله با بیکاری است.

 

بخش ديگرجلسه شوراي شهراختصاص به نطق مه سیما نصیری داشت. وي تعداد جلسات برگزار شده شورای شهر را کم دانست و گفت : باید ۵ ماه منتظر باشیم تا بتوانیم صحبتی کنیم.

 

نصیری افزود:جامعه ای پیشرفت می کند که در آن نقد سازنده باشد،اگر قرار باشد همه تایید کنیم پس پیشرفت نخواهیم کرد.

 

وی خاطر نشان کرد:کم و بیش نقد ها بجا بوده چون به اندازه لیاقت مردم نتوانسته ایم کار کنیم.ما باید همدل باشیم تا کارها صورت بگیرد اما هنوز به همدلی لازم نرسیدیم.

 

وی فرهنگ را روح ، جان و ناموس شهرستان دانست و گفت: ما به خوبی فرهنگ سازی نکرده ایم و کارهای زیادی در این زمینه صورت نگرفته وي با یادی از مرحوم طویلی ،اضافه كرد:مرحوم طویلی به سختی کتاب هایش را میفروخت و ما باید در زمان حیات این مرحوم ،کتاب هایش را تهیه و در مراسم ها و… به عنوان هدیه تقدیم کنیم زیرا این کتاب ها تاریخ انزلی هستند.

 

نصیری گفت:ما شورایی ها باید عدالت را رعایت کنیم و کاراها باید به صورتی انجام شود که مردم راضی باشند ولی مردم راضی نیستند.

 

وی در پایان خاطر نشان شد:ما سال ها منتظر بودیم پل ولایت ۲ آماده شود اما شکل پل ولایت۲ قابل قبول نیست و شکل آن به صورت S است.

کار باید با برنامه ریزی انجام شود ولی متاسفانه برنامه ریزی وجد ندارد.

 

نصیری یک دقیقه از وقت نطق پیش از دستور خود را در اختیار احمدی فرد قرار داد که با ممانعت ریاست شورا مواجه گردید.

picsart_12-04-05-52-24

 

این حرکت بدیعی فر واکنش تند احمدی فرد را به همراه داشت.

 

احمدی فرد خطاب بدیعی فر گفت: شما قانون گذار نیستید و نمی‌توانید حقوق اعضای شورا را تضییع کنید.

هر عضو شورا بر طبق آیین نامه داخلی میتواند تمام یا قسمتی از وقت خود را در اختیار عضو دیگری قرار دهد.

 

احمدی فرد افزود: اقدامتان بعنوان رئیس شورا را در خصوص عدم اجازه برای نطق را خلاف وظایفتان می دانم و حتما از مراجع قانونی پیگیری خواهم کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.