*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 10813
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۸
همایش تقدیر از خیرین انزلی برگزار شد
همایش تقدیر از خیرین انزلی برگزار شد

همایش تقدیر از خیرین انزلی برگزار شد

آسایشگاه معلولین وسالمندان (خیریه) موسسه ای است مردم نهاد که بیش از ۵۰ سال در امر نگهداری از مددجویان معلول و سالمند قدمت داشته و در حال حاضر تعداد ۴۰۰ مددجو با کمکهای مردم بطور شبانه روزی و رایگان نگهداری می کند.

به گزارش انزلی پرس و به نقل از ایسنا ،حسینی مدیرعامل آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت در همایش تقدیر و تجلیل از نیکوکاران و خیرین انزلی که در سالن اجتماعات هلال احمر این شهرستان برگزار شد با اشاره به تاریخچه آسایشگاه به عنوان اولین مرکز نگهداری از مددجویان اعم از معلول و سالمند در سطح کشور گفت: آسایشگاه معلولین وسالمندان رشت (خیریه) موسسه ای است مردم نهاد که بیش از ۵۰ سال در امر نگهداری از مددجویان معلول و سالمند قدمت داشته و در حال حاضر تعداد ۴۰۰ مددجو با کمکهای مردم بطور شبانه روزی و رایگان نگهداری می کند.

وی افزود: حضور فیزیکی و کمک های مادی خیرین در آسایشگاه بسیار مهم و کمک کننده است.

حسینی از همت والای نیکوکاران بالاخص خیرین دلسوز شهرستان انزلی در حمایت از آسایشگاه قدردانی کرد و گفت: انشالله در آینده نیز شاهد حمایت های بیشتر از سوی خیرین گرامی باشیم.

گفتنی است در پایان این مراسم از خیرین با اهداء لوح سپاس تجليل به عمل آمد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.