*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8852
  • ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۷
در هیاهوی حادثه کشتی سانچی ، آتنا محمدی غریبانه رفت !

در هیاهوی حادثه کشتی سانچی ، آتنا محمدی غریبانه رفت !

آتنا محمدی دروازه بان اسبق تیم فوتبال بانوان ملوان در سن ۲۴ سالگی به دلیل ایست قلبی درگذشت. به گزارش وب سایت خبری تحلیلی انزلی پرس ، در میان ابراز همدردی مردم انزلی با خانواده های داغدیده حادثه کشتی سانچی ، آتنها محمد دروازه بان اسبق تیم فوتبال منحل شده بانوان ملوان که به دلیل […]

آتنا محمدی دروازه بان اسبق تیم فوتبال بانوان ملوان در سن ۲۴ سالگی به دلیل ایست قلبی درگذشت.

به گزارش وب سایت خبری تحلیلی انزلی پرس ، در میان ابراز همدردی مردم انزلی با خانواده های داغدیده حادثه کشتی سانچی ، آتنها محمد دروازه بان اسبق تیم فوتبال منحل شده بانوان ملوان که به دلیل ایست قلبی درگذشته بود غریبانه در خاک آرام گرفت .

‏آتنا محمدی دروازه بان تیم فوتبال زنان ملوان روز گذشته و در هیاهوی حادثه کشتی سانچی غریبانه از میان ما رفت.

 

 

مریم ایراندوست سرمربی اسبق تیم فوتبال بانوان ملوان در صفحه اینستاگرام خود نوشت : آتنا دوست داشت فوتبالیست خوبی شود و از ملوان به تیم ملی راه پیدا کند اما انحلال آن تیم این فرصت را از آتنا و آتناها گرفت .

مازیار زارع و پژمان نوری نیز هر کدام در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به این اتفاقات تلخ رخ داده در روز های اخیر واکنش نشان داده و برای مردم انزلی آرزوی صبر کردند.