*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7510
  • ۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۰۱
ورود گردشگر به منطقه آزاد بندرانزلی ۳۰ درصد افزایش یافت
ورود گردشگر به منطقه آزاد بندرانزلی ۳۰ درصد افزایش یافت

ورود گردشگر به منطقه آزاد بندرانزلی ۳۰ درصد افزایش یافت

به گزارش خبرگزاری انزلی پرس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، مجیدفاتحی اظهار کرد: در شش ماهه نخست سال جاری شاهد افزایش ۳۰درصدی ورود مسافران و گردشگران به فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی بوده ایم. وی با اشاره به اینکه یک میلیون و ۵۵۶ هزار گردشگر در مدت […]

به گزارش خبرگزاری انزلی پرس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، مجیدفاتحی اظهار کرد: در شش ماهه نخست سال جاری شاهد افزایش ۳۰درصدی ورود مسافران و گردشگران به فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی بوده ایم.

منطقه آزاد انزلی

وی با اشاره به اینکه یک میلیون و ۵۵۶ هزار گردشگر در مدت مشابه سال گذشته وارد منطقه آزاد شده بودند، افزود: این میزان در شش ماهه نخست امسال به دو میلیون و ۱۵۰ هزار نفر رسیده است.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی برگزاری جشنواره های بهاره و تابستانه، برپایی نمایشگاه های صنایع دستی، هفته های فرهنگی، جشنوراه اسب کاسپین، بادبادک ها، مجسمه های شنی، سبزجوکول، عکاسی، ورزشی، نمایش های آئینی و محلی را از جمله دلایل افزایش ورود گردشگر به این منطقه اعلام کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.