*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7510
  • ۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۰۱
ورود گردشگر به منطقه آزاد بندرانزلی ۳۰ درصد افزایش یافت

ورود گردشگر به منطقه آزاد بندرانزلی ۳۰ درصد افزایش یافت

به گزارش خبرگزاری انزلی پرس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، مجیدفاتحی اظهار کرد: در شش ماهه نخست سال جاری شاهد افزایش ۳۰درصدی ورود مسافران و گردشگران به فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی بوده ایم. وی با اشاره به اینکه یک میلیون و ۵۵۶ هزار گردشگر در مدت […]

به گزارش خبرگزاری انزلی پرس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، مجیدفاتحی اظهار کرد: در شش ماهه نخست سال جاری شاهد افزایش ۳۰درصدی ورود مسافران و گردشگران به فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی بوده ایم.

منطقه آزاد انزلی

وی با اشاره به اینکه یک میلیون و ۵۵۶ هزار گردشگر در مدت مشابه سال گذشته وارد منطقه آزاد شده بودند، افزود: این میزان در شش ماهه نخست امسال به دو میلیون و ۱۵۰ هزار نفر رسیده است.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی برگزاری جشنواره های بهاره و تابستانه، برپایی نمایشگاه های صنایع دستی، هفته های فرهنگی، جشنوراه اسب کاسپین، بادبادک ها، مجسمه های شنی، سبزجوکول، عکاسی، ورزشی، نمایش های آئینی و محلی را از جمله دلایل افزایش ورود گردشگر به این منطقه اعلام کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.