*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

 • شناسه : 8772
 • ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۰
شبکه باران
وقاحت مجریان کم سواد شبکه باران تمامی ندارد !

وقاحت مجریان کم سواد شبکه باران تمامی ندارد !

مجریان شبکه باران این روزها رویاهای خود را در شبکه به اصطلاح استانی گیلان فریاد می زنند ، آیا سکوت مسئولان شهر در قبال این رفتارهای نابخردانه ادامه پیدا خواهد کرد ؟     به گزارش انزلی پرس ، شبکه باران یا صدا و سیمایی که قرار بود برای همه مردم گیلان باشد اینگونه عامل […]

مجریان شبکه باران این روزها رویاهای خود را در شبکه به اصطلاح استانی گیلان فریاد می زنند ، آیا سکوت مسئولان شهر در قبال این رفتارهای نابخردانه ادامه پیدا خواهد کرد ؟

 

 

به گزارش انزلی پرس ، شبکه باران یا صدا و سیمایی که قرار بود برای همه مردم گیلان باشد اینگونه عامل نفاق بین مردم گیلان می شود!


به راستی چه اتفاقی رخ داده است که مجریان کم سواد صدا و سیمای رشت اینگونه وقیحانه القاب و دارایی های متعلق به شهر انزلی و مردمش را غصب می کنند؟


آقای خسته بند اگر در همه سالهای نمایندگی خود صدای مردم انزلی می بودید این افراد به این سطح از وقاحت نمی رسیدند.


آمدی جانم به قربانت , ولی حالا چرا؟

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

7 دیدگاه

 1. ننگ ما ننگ ما صدا و سیمای ما

 2. بیتا علی پناه

  مجری بی سواد صدا و سیما بر چه اساسی اعلام می کند دو سوم تالاب انزلی در صومعه سرا قرار دارد؟

 3. خاک بر سرت مجری عقده ای

 4. کلویر هم مال رشته ?

 5. #منطقه_آزاد_انزلی

 6. مجری بیسواد باید از مردم انزلی عذرخواهی کند

 7. محض اطلاع دوستان اجدادی ۳روز قبل از مصاحبه با نماینده انزلی در دوشنبه شب ۱۸/۱۰/۱۳۹۶ در حضور فرماندار صومعه سرا این عبارت را با شدت و غلظت بیشتری عنوان کرد که دوستان ندیده اند