*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7205
  • ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۷:۰۱
ياسرتقوي : تحکیم ارزشهای دینی در جامعه دانش آموزی از اهداف اين انحاديه است

ياسرتقوي : تحکیم ارزشهای دینی در جامعه دانش آموزی از اهداف اين انحاديه است

به گزارش انزلی پرس، وي درشامگاه چهارشنبه در حاشیه برگزاری  مراسم عفاف و حجاب درجمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری یکی از رویکردهای این اتحادیه، ترویج و تحکیم ارزشهای دینی در جامعه دانش آموزی است . یاسر تقوی افزود: هدف اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی خصوصا در حوزه خواهران، […]

به گزارش انزلی پرس، وي درشامگاه چهارشنبه در حاشیه برگزاری  مراسم عفاف و حجاب درجمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری یکی از رویکردهای این اتحادیه، ترویج و تحکیم ارزشهای دینی در جامعه دانش آموزی است .
یاسر تقوی افزود: هدف اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی خصوصا در حوزه خواهران، برپررنگ کردن نقش محوری زنان درحوزه مادری، خواهری ، همسری و اجتماعی است .
وی توجه به امر عفاف و حجاب را از رویکردهای اساسی این اتحادیه دانست و تصریح کرد:خوشبختانه دربندرانزلی با توجه به فعالیت کانون بُشری که متشکل از دانش آموزان و فارغ التحصیلان انجمن های اسلامی است حرکت بسیار ارزشمندی شروع شده و اعضای آن مبلغ امر عفاف و حجاب در جامعه دانش آموزی و در فضای عمومی شهرهستند .

یاسرتقوی

رییس آموزش و پرورش شهرستان انزلی نیز در این مراسم گفت: این مراسم با هدف توجه به فرهنگ غنی اسلامی و تعالیم دینی در خصوص ترویج ازدواج آسان و ساده زیستی و عفاف و حجاب برگزار شده است.
سید حسین دریابکی افزود: یکی از ماموریت های آموزش و پرورش ترویج این فرهنگ در نسل جوان است و انجمن های اسلامی دانش آموزی به عنوان نهادی شاخص در این مسیر فعالیت می کنند.
به گزارش خبرنگار ایرنا دراین همایش ازدواج دو زوج جوان به صورت نمادین انجام و از بانوانی که حجاب برتر را برگزیده بودند با اهداء جوایزی تقدیر شد./ايرنا