*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 12355
  • ۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۳
پایان مرداد آخرین مهلت تعویض پلاک قدیم خودروهای منطقه آزاد انزلی

پایان مرداد آخرین مهلت تعویض پلاک قدیم خودروهای منطقه آزاد انزلی

خودروهایی که رقم آخر سمت راست پلاک خودروهای آن زوج می باشد در روزهای زوج و خودروهایی که رقم آخر سمت راست پلاک خودروسواری آنها فرد می باشند در روزهای فرد مراجعه نمایند.

به گزارش انزلی پرس و به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، مهدی کاظمیان سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی، با بیان خبر فوق اظهار داشت: در راستای اجرای کامل طرح ملی تعویض پلاک خودروهای قدیم پلاک منطقه آزاد و پیرو اطلاعیه های قبلی این سازمان مبنی بر همکاری مالکین محترم خودورهای پلاک منطقه، این سازمان با همکاری پلیس راهور استان، پایان مرداد ماه سال جاری را آخرین مهلت برای اجرای طرح مزبور قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه پیش از این و در مهر ماه سال گذشته فاز نخست این طرح با همکاری پلیس راهور استان به اجرا درآمد؛ اضافه کرد: به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی و حفظ سلامت عمومی در جهت مقابله با ویروس کرونا، خودروهایی که رقم آخر سمت راست پلاک خودروهای آن زوج می باشد(مانند۶،۸، ۴، ۲) در روزهای زوج و خودروهایی که رقم آخر سمت راست پلاک خودروسواری آنها فرد می باشند(مانند ۱،۳،۵،۷،۹) در روزهای فرد مراجعه نمایند.

سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی بیان اینکه مالکین خودروهای پلاک منطقه با همراه داشتن مدارک مالکیت و خودرو به مرکز تعویض پلاک خودرو منطقه آزاد انزلی مراجعه نمایند اضافه کرد: ساعت فعالیت و ارائه خدمات از سوی این مرکز از ۷.۳۰ صبح تا ۱۴.۳۰ می باشد و بنابر دستورالعمل پلیس راهور مسئولیت هرگونه عدم همکاری با پلیس راهور استان و دارا بودن پلاک های قدیم خودروی منطقه برعهده مالکین گرامی است

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *