*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 12064
  • 28 ژوئن 2020 - 12:55
پخش زنده بازیهای خانگی ملوان بندرانزلی از شبکه باران

پخش زنده بازیهای خانگی ملوان بندرانزلی از شبکه باران

پس از نشست مشترک مدیریت باشگاه ملوان با مدیرکل صدا و سیما مرکز گیلان و توافق مالی جهت پخش زنده، ۴ بازی خانگی ملوان تا پایان فصل از شبکه استانی باران به صورت زنده پخش خواهد شد.

به گزارش انزلی پرس و به نقل از روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی، باشگاه ملوان پس از درخواست هواداران و علاقه مندان این باشگاه مبنی بر پخش زنده بازیهای آینده تیم بزرگسالان ملوان در لیگ یک، با توجه به ممنوعیت حضور تماشاگران در استادیوم ها به دلیل شیوع ویروس کرونا، برای احترام به خواست هواداران قوی سپید، اقدام به مذاکره با صدا و سیمای مرکز استان گیلان جهت پخش بازیهای خانگی ملوان کرد .

در نشست مشترکی مابین مدیریت باشگاه ملوان و مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان، توافق مالی جهت پخش زنده دیدارهای خانگی باقیمانده تیم فوتبال بزرگسالان ملوان در لیگ یک صورت گرفت. به این ترتیب ۴ بازی خانگی ملوان تا پایان فصل از شبکه استانی باران به صورت زنده پخش خواهد شد .