*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8647
  • ۰۲ آذر ۱۳۹۶ - ۴:۲۳
پرداخت بدهی بازیکن خارجی ملوان و رفع مشکل کسر امتیاز

پرداخت بدهی بازیکن خارجی ملوان و رفع مشکل کسر امتیاز

به گزارش انزلی پرس،حسن خسته بند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرانزلی با اشاره به پرداخت بدهی بازیکن مقدونیه ای ملوان اظهار کرد: تیم فوتبال ملوان انزلی مبلغ ۲۳۳ هزار دلار به زوران بدهکار بود که پس از ناتوانی در پرداخت و شکایت این بازیکن تا آستانه کسر امتیاز پیش رفت. وی  گفت: […]

به گزارش انزلی پرس،حسن خسته بند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرانزلی با اشاره به پرداخت بدهی بازیکن مقدونیه ای ملوان اظهار کرد: تیم فوتبال ملوان انزلی مبلغ ۲۳۳ هزار دلار به زوران بدهکار بود که پس از ناتوانی در پرداخت و شکایت این بازیکن تا آستانه کسر امتیاز پیش رفت.

وی  گفت: مبلغ ریالی طلب بازیکن خارجی از تیم ملوان  یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بود که بخشی از این بدهی درگذشته به‌حساب بازیکن واریز و بخشی دیگر از بدهی که ۹۰۰ میلیون تومان بود هنوز پرداخت‌نشده بود که با شکایت فیفا مواجه شدیم.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی آخرین‌مهلت تسویه‌حساب این بازیکن خارجی را دوشنبه ۲۹ آبان عنوان کرد و گفت: ۵۰۰ میلیون تومان از مبلغ مذکور از طریق مختلف مطالبه و بخش دیگری از طلب بازیکن طی توافقی به دو ماه بعد واگذارشده است.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه جای نگرانی برای طرفداران و دوستداران تیم ملوان وجود ندارد، افزود: با پیگیری که توسط پیش‌کسوتان ملوان و مسئولان شهرستان داریم در تعقیب هستیم تا بهترین شرایط را برای تیم ملوان رقم بزنیم.

خسته بند بابیان اینکه این بدهی نگرانی عجیبی در بین بازیکنان تیم و طرفداران ایجاد کرده بود، خاطرنشان کرد: حل کردن مشکلات تیم اعم از مسائل مالی و غیره وظیفه ما است و امیدواریم روزبه‌روز مشکلات تیم ملوان یکی پس از دیگر حل شود و ما شاهد پیشرفت‌های چشمگیر تیم مذکور باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.