چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۵:۴۵
 |  ۴/ دی/ ۱۳۹۳ - ۴:۲۰
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای پس از فردا بسته هستند
بازدید

پس از فردا

city-0737350

مقدمه :

در چند دهه اخیر با دگرگونی های سیاسی و اجتماعی پی در پی ، رفتار ، فرهنگ و خلق و خوی مردم نیز دستخوش تحولات عظیمی گشت که عمده این تغییرات متاسفانه مثبت نبوده و به نوعی می توان گفت جامعه ایرانی در چند سال اخیر از سنت گرایی به سمت مدرینته شدن در حال حرکت هستند و این گذر زمان تغییرات رفتاری عظیمی در آنها به وجود آورده است .

اهداف بنیاد پس از فردا :

پس از فردایی ها سعی دارند به نسل فعلی نشان دهند که هر کنشی که آنها امروز انجام خواهند داد با واکنش نسل آینده روبرو خواهد شد ، مثال های بسیاری می توان برای این نوع نگرش بیان نمود که ساده ترین آن تغییرات سیاسی اجتماعی چند دهه اخیر کشورمان ایران است که با واکنش های مثبت و منفی فراوانی در بین جوانان امروز مواجه شده است .

برنامه ها :

ما فعالیت های روزانه اجتماع را رسد خواهیم نمود و تحولات مثبت و منفی رخ داده را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد و با کمک کارشناسان اجتماعی و تحلیل های ریشه ای و اصولی آنها سعی می کنیم فعالیت های جامعه را به سمتی سوق دهیم که منافع حاصل از آن برای نسل پس از امروز و فردا مشهود باشد .

پشت پرده پس از فردا :

اینجا خبری از پشت پرده نیست ، پس از فردا وابسته به هیچ نهاد و گروه سیاسی و غیر سیاسی نیست و سعی دارد فضایی فراهم کند تا با یک گفتمان اصولی و منطقی ریشه ای پلشتی های اجتماع مشخص شود و با ارائه راهکارهای علمی و عملی برای بهبود آنها تلاش شود.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

نظرسنجی

از عملکرد ملوان در فصل نقل و انتقالات رضایت دارید ؟

View Results

Loading ... Loading ...
تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 503 بازدید

بازدید دیروز: 3731 بازدید

بازدید کل : 9890269 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی