*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1510
  • ۰۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۸:۰۷
پورقاز: بدشانس بوديم نفت را نبرديم/ گل دوم من اتفاقی نبود

پورقاز: بدشانس بوديم نفت را نبرديم/ گل دوم من اتفاقی نبود

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری موج، باور اينكه ملوان در ليگ پانزدهم بتواند موفق عمل كند آن‌هم با آن همه مشكل در ابتدای ليگ سخت بود. اتفاقی كه برعكس آن رخ داد و قوهای سپيد انزلی با حميد استيلی به روند صعودی خودشان مقابل نفت تهران با گلزنی عزت‌ا… پورقاز ادامه دادند. […]

1437645843906__MG_0380

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری موج، باور اينكه ملوان در ليگ پانزدهم بتواند موفق عمل كند آن‌هم با آن همه مشكل در ابتدای ليگ سخت بود. اتفاقی كه برعكس آن رخ داد و قوهای سپيد انزلی با حميد استيلی به روند صعودی خودشان مقابل نفت تهران با گلزنی عزت‌ا… پورقاز ادامه دادند. مدافعی كه توانست با دو گلی كه وارد دروازه شاگردان منصوريان كرد آنها را از كسب اولين سه امتياز ليگ پانزدهم محروم كند. اين بازيكن معتقد است گل دوم او در اين بازی كه روی يك حركت جالب به ثمر رسيده روی تمريناتی بوده كه طی هفته كار كرده‌اند و اصلا شانسی نبوده است.

*بازی باخته را مقابل نفت با تساوی عوض کردید؟
بازی خوبی بود و حیف شد که نبردیم. واقعا بچه‌ها خوب کار کردند و همین‌که در دقایق آخر به بازی برگشتیم و کار را به تساوی کشاندیم تا مقابل هواداران‌مان شرمنده نشویم جای شکر دارد. هر دو تیم خوب بودند و ردوبدل شدن شش گل در یک بازی نشان می‌دهد که چه بازی جذاب و دیدنی از آب درآمده است.

*نفتی‌ها معتقدند روی اشتباهات بچگانه اجازه دادند بازی به تساوی بکشد؟‌
این چه حرفی است، اشتباه بچگانه کجا بود. ما روی این ضربات کار کرده بودیم و حسابی برنامه داشتیم. دیدید که توانستیم هر دو گل‌مان را روی ضربات ایستگاهی ارسالی به ثمر برسانیم که این نشان می‌دهد گل زدن‌مان اتفاقی نبوده است. مگر می‌شود تیمی که در آسیا بازی دارد و جزو ۸ تیم شده ضعیف باشد.

*اما در یک صحنه شانس آوردید که یانگ توپش به تیر خورد و چند دقیقه بعد شما گل تساوی را زدید؟
فوتبال همین است و هر دو تیم به دنبال موقعیت‌سازی برای رسیدن به گل هستند. به نظر من هر دو تیم موقعیت داشتند و ما هم در دقایق آخر بازی بعد از گل تساوی می‌توانستیم به پیروزی برسیم که شانس با ما یار نبود تا ۳ امتیاز را به انزلی ببریم.

*میان این همه مدعی واقعا باورش سخت است که ملوان با آن همه مشکل در آغاز رقابت‌ها اینچنین خوب نتیجه بگیرد؟
ملوان همیشه مشکل داشته ولی در بازی شرایط فرق می‌کند و تمام فکر و ذکر بچه‌ها شاد کردن دل هواداران و پیروزی است. تیم خوبی داریم که ترکیبی از جوانان و باتجربه‌هایی مثل آقامازیار، آقاپژمان و آقا جلال را داریم که حواس‌شان حسابی به تیم است.

*این برد ماحصل تلاش استیلی است یا قلعه‌نویی؟
امیرقلعه‌نویی در دو هفته‌ای که در ملوان بودند حسابی با تیم تمرین کردند و حسابی وقت گذاشتند. قسمت نشد در خدمت ایشان باشیم و حالا در خدمت حمید استیلی هستیم که کارنامه ایشان مشخص است و از افتخارات فوتبال ما هستند. حمیدخان در همین مدت کوتاه با بچه‌ها رقابت خوبی برقرار کردند و نمی‌شود گفت کدام مربی در این موفقیت به دست آمده سهیم است.

*از گل اولت در این بازی بگذریم یعنی روی گل دوم هم کار کرده بودی؟‌
ببینید شاید ضربه‌ای که من به توپ زدم کمی سخت بود اما ما روی این ضربات کار کرده بودیم. منظورم نحوه زدن این گل نیست بلکه منظورم به ارسال و حضور در موقعیت‌ است که حالا در این گل به سختی توانستم خودم را براساس تمرین‌هایی که داشتیم به توپ برسانم و آن‌طور توپ را وارد دروازه کنم.

*با کنعانی‌زادگان که دو بازیکن ملی‌پوش ملوان هم هستید ترکیب خوب و هجومی را ترتیب داده بودید؟
تمام تلاش همه بازیکنان ملوان است که به این تیم کمک کنند تا در مسیر موفقیت قرار بگیرد. در این خصوص من و کنعانی‌زادگان هم مستثنی نیستیم و در همین مسیر حرکت می‌کنیم.

*تاثیر حضور غفور جهانی را روی نیمکت ملوان چقدر می‌بینی؟
آقاغفور که احتیاج به تعریف ندارند و حضورشان برای ملوان یک نعمت است. ایشان به عنوان مدیرفنی با بچه‌ها حسابی رابطه خوبی دارند و توانستند با کمک کادرفنی آرامش مناسبی را به تیم تزریق کنند.

*با این روند فکر می‌کنی بازهم به گلزنی‌ات ادامه بدهی و بتوانی نظر کی‌روش را برای دعوت به تیم‌ملی جلب کنی؟
تمام تلاش من و بقیه بچه‌های تیم این است که بتوانیم به موفقیت تیم کمک کنیم. حالا این کمک با گلزنی باشد یا پاس گل یا دفاع خوب هیچ فرقی ندارد. در مورد تیم‌ملی هم که پاسپورتم را تحویل دادم و امیدوارم بتوانم افتخار پوشیدن پیراهن تیم‌ملی را به دست بیاورم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.