شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۳:۲۴
سرویس: ورزش
 |  ۲۴/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۳:۴۴
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای پژمان نوری: مشکلی با «دایی» ندارم بسته هستند
بازدید

پژمان نوری: مشکلی با «دایی» ندارم

Capture5-300x227

به گزارش انزلی پرس، پژمان نوری درجریان تمرین روز گذشته ملوان اظهار کرد: درخصوص تعیین تکلیف و تمدید قراردادهای بازیکنان فقط باشگاه تصمیم گیرنده خواهد بود و بازیکنان باید با هر مربی که وارد این تیم می شود، همکاری کنند.

وی صحبت های اخیر در مورد رابطه اش با دایی را تکذیب کرد و ادامه داد: با هیچ کس مشکلی ندارم و هرکس بخواهد سکان این تیم را در دست بگیرد، من فقط یکی از ملوانان خواهم بود.

نوری افزود: هرکس که پژمان نوری را می شناسد می داند که فقط به برنامه و دستورات سرمربی عمل می کند و اگر مربی بزرگی مثل علی دایی بخواهد سکاندار تیم ملوان شود، بسیار هم خوشحال می شوم.

پس از طرح موضوع سرمربیگری علی دایی برای تیم ملوان، در هفته های گذشته اخباری در رسانه های مختلف مبنی بر وجوداختلاف بین پژمان نوری وعلی دایی منتشر شد و منشاء آن را از زمان سرمربیگری علی دایی درتیم ملی می دانستند و عنوان شده بود که اگر دایی سرمربی گری تیم ملوان را به عهده بگیرد، قطعا پژمان نوری را در لیست مازاد قرار خواهد داد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

نظرسنجی

از عملکرد ملوان در فصل نقل و انتقالات رضایت دارید ؟

View Results

Loading ... Loading ...
تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 1776 بازدید

بازدید دیروز: 3397 بازدید

بازدید کل : 9640837 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی