*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 13006
  • 14 سپتامبر 2020 - 10:55
  • نویسنده : اسماعیل راد
  • منبع : انزلی پرس
پژمان نوری و چالش های مدیریتی پیش رو

پژمان نوری و چالش های مدیریتی پیش رو

بیان این نکات زیر سئوال بردن توانمندی های کاپیتان محبوب سال های نچندان دور ملوان نیست ، نوری می تواند ظرف مدت کوتاهی اصول و شیوه مدیریت را به خوبی فرا بگیرد به شرط آنکه در کنار خود از افرادی استفاده کند.

به گزارش انزلی پرس، پس از حواشی به وجود آمده در طی چند روز اخیر در ماجرای انتخاب سرمربی توسط کمیته فنی سرانجام مازیار زارع به عنوان سرمربی ملوان انتخاب و قرار شد وی طی روزهای آینده استارت تمرینات را کلید بزند.

پژمان نوری نیز با حمایت نماینده شهرستان بندرانزلی در مجلس به مدیریت در باشگاه ملوان خواهد پرداخت تا شاید یکی از مهمترین چالش ها پیرامون تیم ملوان با سرمربیگری مازیار زارع و مدیرعاملی پژمان نوری در این باشگاه حل و فصل شود.

این نکته که برای اولین بار در طی سه دهه اخیر نماینده شهرستان نمی خواهد دخالت مستقیمی در روند مدیریتی باشگاه داشته باشد و نگاه وی به این تیم صرفا جنبه حمایتی دارد کاملا تحسین برانگیز است اما نباید فراموش کرد پژمان نوری در بخش مدیریت هنوز به پختگی دوران فوتبالی خود نرسیده و در ابتدای راه قرار دارد.

بیان این نکات زیر سئوال بردن توانمندی های کاپیتان محبوب سال های نچندان دور ملوان نیست ، نوری می تواند ظرف مدت کوتاهی اصول و شیوه مدیریت را به خوبی فرا بگیرد به شرط آنکه در کنار خود از افرادی استفاده کند که علاوه بر اعتبار در سطوح ملی، این افراد دارای تجارب مدیریتی نیز باشند و بتوانند در بزنگاه های مهم مشاوره های درستی به وی ارائه کنند.

پژمان نوری باید به این نکته توجه داشته باشد که از امروز تمام مسائل و معادلات مدیریتی باشگاه ملوان باید با دستان وی حل شود، قطعا در پرونده های حقوقی، در جذب بازیکن، در تعامل با فدراسیون و مدیریت منابع مالی و انسانی باشگاه این پژمان نوری است که باید حرف اول و آخر را بزند و این بار مسئولیت را بر روی دوش وی بسیار سنگین خواهد نمود و دیگر برای هواداران هیچ عذر و بهانه ای مورد پذیرش نخواهد بود.

پژمان نوری یکی از سرمایه های فوتبال انزلی است و همه باید از وی حمایت و به او کمک کنند، در عوض پژمان نیز وظیفه دارد با ایجاد یک کارگروه مشورتی و استفاده از نخبگان در حوزه ورزش، اقتصاد و مدیریت به بهترین شکل ممکن از میراث با ارزشی چون ملوان پاسداری کند، مدیریت باشگاه بزرگ ملوان باید از حالت دورهمی خارج و ساختارمند شود.

مدیر جوان باید برنامه ای منطبق بر واقعیت های فعلی باشگاه ملوان طرح ریزی کند ، مشخص شود برای بازگشت ملوان به سطح اول فوتبال ایران چه پلن هایی ترسیم و منابع مالی آن چگونه تامین خواهد شد ، پژمان باید با قاطعیت تمام تصمیم سازی کرده و تحت تاثیر افرادی که قصد دخالت در امورات مدیریتی باشگاه را دارند قرار نگیرد، مشورت پذیری از افراد صاحب نظر در حوزه های ذکر شده علاوه بر اینکه هیچ ایرادی ندارد بلکه باعث شکوفایی استعدادهای مدیریتی وی خواهد شد اما انتظار این است که وی نباید اجازه دخالت در امورات باشگاه بزرگ ملوان را به افراد غیر متخصص بدهد.

کاپیتان با تجربه دیروز و مدیر جوان امروز چالش های فراوانی پیش رو خواهد داشت، انتخاب های درست امروز پژمان آینده روشن ملوان را تضمین خواهد نمود.

اسماعیل راد
انزلی پرس

برچسب ها