پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۷
 |  ۳/ فروردین/ ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۱
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای پیام تبریک سال نو مدیریت انزلی پرس بسته هستند
390 views بازدید

پیام تبریک سال نو مدیریت انزلی پرس

مدیریت وب سایت انزلی پرس آغاز سال ۱۳۹۵ را به همه شما همشهریان عزیز تبریک عرض نموده و امیدار است که در سال پیش رو روزهای خوب توام با شادی و سلامتی در پیش داشته باشید.

سنبل

سال ۱۳۹۴ برای تیم رسانه ای انزلی پرس سالی فوق العاده بود، سالی که توانستیم ثابت کنیم می شود با کمترین امکانات ممکن کارهای بزرگی انجام داد، می توان سالم بود و سالم ماند و برای پیشرفت و آبادانی انزلی قلم زد و تلاش نمود.

تیم رسانه ای انزلی پرس در سال گذشته شاخص های موفقیت را دچار تغییرات بسیاری نمود و نشان داد که برای رقابت در عرصه رسانه باید حرف های جدید و ایده هایی نو ارائه نمود.

انزلی پرس با سیاستی کاملا مشخص در سال ۱۳۹۴ با همه فشارها، تهمت ها و توهین ها به مسیر درست خود ادامه داد و ثابت کرد که فرزندان انزلی توانایی های بسیاری داشته و می توانند از این استعداد ها به خوبی استفاده کنند.

امروز با افتخار می گوییم که به عنوان یک رسانه مستقل تمام تلاش خود را برای تغییر اوضاع سیاسی شهرمان در سال گذشته انجام دادیم و این یک نکته مثبت و درخشان در کارنامه فعالان این رسانه خواهد بود.

انزلی پرس آمد تا صدای مردم انزلی را بدون هیچ کم و کاستی منعکس کند و برای این هدف بزرگ هزینه های بسیاری داد اما استوار ماند و در سال ۱۳۹۵ به مسیر پر افتخار خود ادامه خواهد داد.

این موفقیت بزرگ حاصل تلاش همه فعالان این رسانه بوده و باید به رسم سال های گذشته از تک تک این عزیزان تشکر و قدردانی نمود.

در پایان باید تشکر کرد از همه آنهایی که در سال ۱۳۹۴ با مجموعه ما همکاری نمودند. تشکر می کنیم از :

سید علی بلندکیش، سرکار خانم لیلا کشاف، سرکار خانم میترا زمانی، سرکار خانم رز سلطانی، سرکار خانم نیوشا رشیدی، مهران رمضانی، ابراهیم رسولی، کاوه چلمبری، محراب ایران پور، هومن منصف، جواد شجاع، ایمان رسولی، سعید دلاور، علیرضا زارع، حسین هادی نیا، حسین دهقان، غلام رضا محمدوند، اردشیر پورنعمت، بهمن صالح نیا، محسن رسام، صادق خان علی زاده، امین حق ره، آرمین آسا، مجید شیرواندهی، مریم ایراندوست، علی احمدزادی، مصطفی کنعانی و همه عزیزانی که در سال ۱۳۹۴ به رسانه نوپای انزلی پرس اعتماد کردند و به این رسانه اعتبار بخشیدند.

پیام ما به همه پیام دوستی است، امیدواریم در سال ۱۳۹۴ همچون گذشته با تمام توان خود برای پیشرفت شهرمان انزلی تلاش کنیم.

سال نو مبارک

مدیریت وب سایت انزلی پرس


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 3994 بازدید

بازدید دیروز: 5426 بازدید

بازدید کل : 9701808 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی