*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 13215
  • 20 ژانویه 2021 - 9:53
پیام سخاوتمندانه ترامپ برای بایدن !

پیام سخاوتمندانه ترامپ برای بایدن !

به گزارش انزلی پرس، با پایان دوره 4 ساله عجیب ترین و جنجالی ترین رئیس جمهوری تاریخ آمریکا سرانجام در 20 ژانویه 2021 انتقال قدرت در میان شدیدترین تدابیر امنیتی در واشنگتن صورت پذیرفت.

به گزارش انزلی پرس، با پایان دوره ۴ ساله عجیب ترین و جنجالی ترین رئیس جمهوری تاریخ آمریکا سرانجام در ۲۰ ژانویه ۲۰۲۱ انتقال قدرت در میان شدیدترین تدابیر امنیتی در واشنگتن صورت پذیرفت.

جو بایدن و دونالد ترامپ

ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا که پس از شکست در انتخابات ۲۰۲۰ بایدن و دموکرات ها را به تقلب سیستماتیک در انتخابات متهم کرده و شکست خود را با کسب ۷۵ میلیون رای نپذیرفت در دو ماه گذشته کمترین ارتباط ممکن را با تیم انتقال دولت جدید برقرار کرده و هیچ کدام از اقدامات دموکراتیک دنیای آزاد را انجام نداد !

ترامپ پس از شکست ، پیروزی بایدن را به وی تبریک نگفت،مراحل انتقال قدرت را به تاخیر انداخت و حتی بر خلاف عرف در مراسم روز تحلیف جو بایدن نیز شرکت نکرد تا ثابت کند مردم آمریکا یکی از متفاوت ترین روسای جمهور تاریخ خود را کنار زده اند!

اما رسانه های آمریکایی گزارش می کنند که دونالد ترامپ آخرین رسم روسای جمهور پیشین را بجا آورده است!

روسای جمهور آمریکا رسم دارند که در روز پایان کار خود نامه ای را در کشوی میز دفتر بیضی شکل برای رئیس جمهور جدید بجا می گذارند و در آن رهنمودهایی به رئیس جمهور جدید خواهند داشت !

ترامپ اما این رسم را بر خلاف رسوم زیر پا گذاشته دیگر بجا آورده و جو بایدن روز گذشته اعلام کرده است که دونالد ترامپ برای وی پیام سخاوتمندانه ای بجا گذاشته است !

محتویات این پیام در رسانه ها منتشر نشده است.