*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1846
  • ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۸
پیروزی قوهای سپید انزلی در مقابل راه آهن

پیروزی قوهای سپید انزلی در مقابل راه آهن

به گزارش انزلی پرس، هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران عصر امروز با دیدار تیم های راه آهن تهران و ملوان بندرانزلی در ورزشگاه اکباتان تهران ادامه پیدا کرد ، بر اساس این گزارش قوهای سپید شهر انزلی موفق شدند با نتیجه ۱-۰ میزبان خود را شکست دهند ، تک گل این دیدار در […]

IMG (45)

به گزارش انزلی پرس، هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران عصر امروز با دیدار تیم های راه آهن تهران و ملوان بندرانزلی در ورزشگاه اکباتان تهران ادامه پیدا کرد ، بر اساس این گزارش قوهای سپید شهر انزلی موفق شدند با نتیجه ۱-۰ میزبان خود را شکست دهند ، تک گل این دیدار در دقیقه ۶۲ توسط آرش افشین به ثمر رسید .

راه آهنی ها پس از شکست در بازی قبلی خود و در برابر تیم سیاه جامگان در مشهد، امروز و در سومین بازی خانگی خود با ملوان بندرانزلی دیدار خواهند داشت. راه آهنی در دو بازی خانگی قبلی خود یک پیروزی و یک شکست به دست آورده بودند. در طرف مقابل ملوانان نیز پس از شکست خانگی خود در هفته پنجم، در حالی امروز سومین بازی خارج از خانه خود را برگزار خواهد کرد که تاکنون یک تساوی و یک شکست را بیرون از انزلی به دست آورده است.

هفته ششم لیگ برتر، دوره پانزدهم، ورزشگاه شهدای قدس، ساعت ۱۷:۳۰ تماشاگر: ۴۰۰
داور: غلامرضا جباری کمک ها: حسین طالقانی، ایوب غلامزاده

راه آهن:

ایگور ننزیچ، محسن ایران نژاد، ابراهیم کریمی، مهدی جعفرپور(محمدحسین باباگلی ۷۶)،میلاد محمدی،سیامک کوهنورد، سید احمد مهدی زاده، میلاد ابطحی(حمید دیوسالار ۸۶)، بهادر عبدی، استر ندوال سباستین(علی عسگر۶۸) و مهرداد محمدی
سرمربی: فرهاد کاظمی

ملوان بندرانزلی:

سرگئی پاشنکو،عزت الله پورغاز، محمد حسین کنعانی ، حسین ماهینی، پژمان نوری،مازیار زارع ،عزیز معبودی، صادق محرمی(محمد رضی پور۶۵)، شهاب کرمی، جلال رافخایی(احمد آهی ۷۴) و آرش افشین(۸۳ فرزاد حاتمی)
سرمربی: حمید استیلی

اخطار:

راه آهن: استر سباستین (۵۲) – بهادر عبدی(۸۵)
ملوان: صادق محرمی (۶۳) – مازیار زارع (۸۵) – پژمان نوری(۸۵)

شرح گل:

۰ – ۱ (ملوان دقیقه ۶۳) : اوت ارسالی ملوانی ها که توسط پورقاز فرستاده شد درون محوطه جریمه راه آهنی ها با اثرگذاری و پاس پژمان نوری، به آرش افشین رسید و وی نیز با فرصت طلبی کامل این توپ را درون دروازه راه آهن فرستاد.

شرح نیمه اول

ملوان و راه آهن در حالی نیمه اول را بدون گل به رختکن رفتند که هر دو تیم این نیمه را با یکی دو موقعیت پشت سر گذاشتند و می توان گفت بیشتر این بازی در میانه میدان سپری شد و دو تیم در تلاش بودند تا با گرفتن نبض میدان برتری خود را به حریف دیکته کنند، البته می توان گفت هر دو تیم تا حدودی تلاش داشتند تا بتوانند دروازه حریف را باز کنند اما در نهایت با هوشیاری هافبک ها و مدافعان موقعیت های محدود دو تیم خنثی شد تا دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل نیمه اول را راهی رختکن شوند.

دقایق حساس:

دقیقه۵ : جلال رافخایی موقعیت مناسبی را در بین مدافعان راه آهن به دست آورد اما ضربه محکم وی را ننزیچ مهار کرد.
دقیقه ۹ : میلاد محمدی از داخل محوطه جریمه ملوانی ها ضربه محکمی را روانه دروازه ملوان کرد اما این توپ به زیبایی توسط پاشنکو مهار شد.
دقیقه ۷۰ : بهادر عبدی درون محوطه جریمه ملوانی ها صاحب توپ شد و با چرخشی به موقع ضربه ای محکم روانه دروازه ملوانی ها کرد اما این توپ به بیرون رفت.

حاشیه:

*حدود ۵۰ هوادار انزلی چی از شهر خود برای دیدن بازی تیم شان به ورزشگاه شهدای قدس آمده اند.
*محمد خاکپور، سرمربی تیم امید امروز برای دیدن بازی این دو تیم در ورزشگاه محل برگزاری حاضر شده است.

*حبیب کاشانی که برای دیدن این بازی به ورزشگاه آمده بود در بین دو نیمه به رختکن دو تیم رفت و با بازیکنان و کادرفنی دو تیم به خوش و بش پرداخت.