*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1477
  • ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۶
پیروزی قوی سپید در دومین دربی گیلان

پیروزی قوی سپید در دومین دربی گیلان

به گزارش ملوانی، هفته یازدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساحلی عصر روز جمعه در زمین ساحلی منطقه آزاد بندرانزلی پی گیری شد که تیم قوی سپید انزلی میزبان تیم خزر رودسر بود و در پایان موفق شد با نتیجه ۵ – ۱ بر میهمانش غلبه کند. گلهای تیم قوی سپید را در این دیدار فريد […]

IMG-20150822-WA0004-1

به گزارش ملوانی، هفته یازدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساحلی عصر روز جمعه در زمین ساحلی منطقه آزاد بندرانزلی پی گیری شد که تیم قوی سپید انزلی میزبان تیم خزر رودسر بود و در پایان موفق شد با نتیجه ۵ – ۱ بر میهمانش غلبه کند.

گلهای تیم قوی سپید را در این دیدار فريد بلوک باشی، ميثم غفاری، شهريار مژده، مسعود غلامی و وحيد سهمانی به ثمر رساندند. این دیدار در میان استقبال پر شور هواداران دو تیم که با خانواده های خود به تماشا آمده بودند برگزار شد.

حسن عبداللهی بازیکن ملی پوش تیم قوی سپید که دوران مصدومیت خود را طی می کند نیز از روی نیمکت شاهد هنرنمایی همبازیان خود بود.

پیمان حسینی و فرید بلوک باشی از بهترین های میدان بودند و روز پرفروغی داشتند. علی علیگلی بهمراه مهدی حسنی بخوبی توانستند نبود حسن عبداللهی را پر کنند.

تیم قوی سپید از ۱۰ بازی خود با ۲۷ امتیاز در صدر جدول ۱۳ تیمی لیگ برتر قرار دارد.

در پایان دور اول لیگ برتر فوتبال ساحلی ۵ تیم اول جدول راهی دور دوم مسابقات خواهند شد تا تیم قهرمان مشخص شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.