*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7217
  • ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۳
پیش بازی دیدار: ایرانجوان بوشهر – ملوان بندرانزلی + ویدئو

پیش بازی دیدار: ایرانجوان بوشهر – ملوان بندرانزلی + ویدئو

ملوان در هفته گذشته موفق شد در خانه و در یک بازی جذاب  با نتیجه ۱-۰ تیم سپیدرود رشت و را با شکست بدرقه کند، گل ملوان در این دیدار توسط حسین شنانی در دقیقه ۸۵ بازی به ثمر رسید. در هفته پیش رو قوهای سپید در بوشهر به مصاف ایرانجوان خواهند رفت، ایرانجوان در […]

ملوان در هفته گذشته موفق شد در خانه و در یک بازی جذاب  با نتیجه ۱-۰ تیم سپیدرود رشت و را با شکست بدرقه کند، گل ملوان در این دیدار توسط حسین شنانی در دقیقه ۸۵ بازی به ثمر رسید. در هفته پیش رو قوهای سپید در بوشهر به مصاف ایرانجوان خواهند رفت، ایرانجوان در آخرین دیدار خود در مسابقات لیگ در تهران توانست یک امتیاز ارزشمند از تیم مدعی بادران بگیرد.

ملوان با نفرات زیر راهی بوشهر شده است :

نیما میرزازاد ، ایمان صادقی ، مهیار زحمتکش ، صادق صادقی ، مهدی رستمی ، حامد نورمحمدی ، رضا صفرپور ، محمد آبشک ، سعید یوسف زاده ، محمد پوررحمت اله، یاسر وکیلی ، شاهین ثاقبی ،حسین شنانی ، حسین قنبری ، سیاوش حق نظری ، علی عظیمی ، پوریا غلامی ، رضا اعتمادی و محمدرضا نقدی پور

در دیدار تیم های ایرانجوان بوشهر و نساجی مازندران روز ۲۹ مرداد ماه برگزار شد. محمود خرمزی-سرمربی تیم ایرانجوان بوشهر به دلیل رفتار غیر ورزشی و اعتراض به داور بازی که منجر به اخراجش شد، به تذکر کتبی محکوم و باید ۵ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند تیم ایرانجوان بوشهر نیز به خاطر فحاشی تماشاگرانش نسبت به تیم داوری به جریمه نقدی ۳۰ میلیون ریالی محکوم شد.

قضاوت این دیدار حساس برعهده محمد ملکی خواهد بود و در این دیدار اسد حاج محمد و علی اکبر نوروزی ایشان رو در امر قضاوت همراهی خواهند کرد.

ملوانان با کسب ۸ امتیاز از چهار بازی اکنون در مکان چهارم جدول رده بندی قرار دارند و ایرانجوان بوشهرهم با کسب سه امتیاز از دیدارهای گذشته خود در رده چهاردهم جدول هجده قرار گرفته است.

این دیدار از هفته پنجم مسابقات لیگ دسته اول راس ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر آغاز خواهد شد و پخش تلویزیونی این دیدار در حاله از ابهام قراردارد.