*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 250
  • ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۲
چرا فردوسی‌پور در آسیا ۲۰۱۵ نیست؟

چرا فردوسی‌پور در آسیا ۲۰۱۵ نیست؟

به گزارش انزلی پرس : سپس اظهار امیدواری کرد: با توجه به رویکرد جدید معاونت سیما و هدف خوبی که برای شبکه سه سیما تعریف شده است‌، آینده خوبی برای این شبکه پیش‌بینی می‌شود. تهیه‌کننده «آسیا ۲۰۱۵ » توضیح داد: آخرین برنامه که تهیه‌کنندگی آن‌را برعهده داشتم‌، برنامه «۲۰۱۴» ویژه جام جهانی بود که با […]

fileLoader.php

به گزارش انزلی پرس : سپس اظهار امیدواری کرد: با توجه به رویکرد جدید معاونت سیما و هدف خوبی که برای شبکه سه سیما تعریف شده است‌، آینده خوبی برای این شبکه پیش‌بینی می‌شود.

تهیه‌کننده «آسیا ۲۰۱۵ » توضیح داد: آخرین برنامه که تهیه‌کنندگی آن‌را برعهده داشتم‌، برنامه «۲۰۱۴» ویژه جام جهانی بود که با اجرای عادل فردوسی‌پور پخش شد. جنس برنامه «۲۰۱۴» با برنامه «آسیا ۲۰۱۵» خیلی متفاوت است؛ چراکه جام جهانی منابع تصویری خیلی خوبی داشت و در عین حال ساعت‌ بازی‌های جام جهانی با ساعت کشورمان هم‌خوانی داشت، اما تایم بازی‌های آسیایی صبح و ظهر است؛ در حالی که ساعت برنامه «۲۰۱۴» کاملا باز بود و هر اتفاقی که در لحظه رخ می‌داد، به سرعت در برنامه انعکاس پیدا می‌کرد، اما از آنجا که مسابقات جام‌ملت‌های آسیا در تایم صبح اتفاق می‌افتد، برنامه «۲۰۱۵» با تاخیر به آن می‌پردازد که البته همچنان برای بیننده جذاب خواهد بود.

جاودانی آنچه در برنامه «۲۰۱۵» اتفاق می‌افتد را بسته به منابع خبری دانست که به بازی‌های آسیایی اعزام می‌شوند.

او گفت: در حال حاضر تصمیماتی گرفته شده و قرار است یک گروه تلویزیونی به بازی‌های آسیایی اعزام شوند که اگر این اتفاق بیفتد ما هم دستمان بازتر است. در پایان برای تیم ملی کشورمان آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم نتایج خوبی از بازی‌های آسیایی کسب کنند.
منبع: ایسنا

برچسب ها