شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۳:۲۲
 |  ۱۷/ دی/ ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۲
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای چرا فردوسی‌پور در آسیا ۲۰۱۵ نیست؟ بسته هستند
بازدید

چرا فردوسی‌پور در آسیا ۲۰۱۵ نیست؟

fileLoader.php

به گزارش انزلی پرس : سپس اظهار امیدواری کرد: با توجه به رویکرد جدید معاونت سیما و هدف خوبی که برای شبکه سه سیما تعریف شده است‌، آینده خوبی برای این شبکه پیش‌بینی می‌شود.

تهیه‌کننده «آسیا ۲۰۱۵ » توضیح داد: آخرین برنامه که تهیه‌کنندگی آن‌را برعهده داشتم‌، برنامه «۲۰۱۴» ویژه جام جهانی بود که با اجرای عادل فردوسی‌پور پخش شد. جنس برنامه «۲۰۱۴» با برنامه «آسیا ۲۰۱۵» خیلی متفاوت است؛ چراکه جام جهانی منابع تصویری خیلی خوبی داشت و در عین حال ساعت‌ بازی‌های جام جهانی با ساعت کشورمان هم‌خوانی داشت، اما تایم بازی‌های آسیایی صبح و ظهر است؛ در حالی که ساعت برنامه «۲۰۱۴» کاملا باز بود و هر اتفاقی که در لحظه رخ می‌داد، به سرعت در برنامه انعکاس پیدا می‌کرد، اما از آنجا که مسابقات جام‌ملت‌های آسیا در تایم صبح اتفاق می‌افتد، برنامه «۲۰۱۵» با تاخیر به آن می‌پردازد که البته همچنان برای بیننده جذاب خواهد بود.

جاودانی آنچه در برنامه «۲۰۱۵» اتفاق می‌افتد را بسته به منابع خبری دانست که به بازی‌های آسیایی اعزام می‌شوند.

او گفت: در حال حاضر تصمیماتی گرفته شده و قرار است یک گروه تلویزیونی به بازی‌های آسیایی اعزام شوند که اگر این اتفاق بیفتد ما هم دستمان بازتر است. در پایان برای تیم ملی کشورمان آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم نتایج خوبی از بازی‌های آسیایی کسب کنند.
منبع: ایسنا


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

نظرسنجی

از عملکرد ملوان در فصل نقل و انتقالات رضایت دارید ؟

View Results

Loading ... Loading ...
تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 1766 بازدید

بازدید دیروز: 3397 بازدید

بازدید کل : 9640827 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی