چهار پرسش مهم از نماینده انزلی درباره ملوان

به گزارش انزلی پرس،ملوان یک هفته پس از واگذاری به بخش خصوصی همچنان اسیر حواشی و مشکلات دامنه دار و بی پایان است ، هر روز اخبار عجیب و غریبی از اطراف این تیم به گوش می رسد ، در این مطلب کوتاه قصد دارم چهار سوال مهم که البته دغدغه هواداران ملوان است از نماینده محترم شهر انزلی بپرسم و امیدوارم ایشان پاسخی قانع کننده برای سوالات مردم انزلی داشته باشند.

اول : چرا با توجه به اینکه مصوبه دولت از قبل وجود دارد منطقه آزاد انزلی حاضر به پذیرفتن مسئولیت ملوان نیست ؟ آیا این نشان دهنده ضعف و کم کاری شماست یا اینکه قدرت مدیران منطقه آزاد انزلی در مناسبات سیاسی بیشتر از نماینده انزلی است که به راحتی از پذیرفتن مسئولیت ملوان که مهمترین هنجار اجتماعی مردم انزلی است شانه خالی می کنند ؟

دوم : پس از عقد قرارداد با سرمایه گذار چه اتفاقی رخ  می دهد ؟ چرا افرادی چون حسین هدایتی ، سیروس محجوب و برادران رفیع نیا پس از چند ماه فعالیت در ملوان از انجام ادامه تعهدات خود منصرف می شوند ؟ آیا دلیل این اتفاق عدم ثبت یک قرارداد محکم با دریافت تضامین قابل وصول است یا اینکه زیاده خواهی افرادی که خود را منتصب به شخص شما می دانند و به هر نحوی قصد دریافت امتیاز از سرمایه گذاران را دارند باعث شکاف و در نهایت جدایی آنها از ملوان می شود ؟

حسن خسته بند

سوم : محسن میرابی چگونه مالک ۷۰ درصد از سهام ملوان شده است ؟ تفاوت میرابی با سرمایه گذار دیگری که از سوی افراد مورد اعتماد نیروی دریایی معرفی شده بود دقیقا چیست ؟ میرابی چه برتری نسبت به آن گروه اقتصادی دارد ؟ آیا ضمانت های دریافتی از میرابی قابل وصول است یا اینکه همچون برادران رفیع نیا فقط یک چک تضمینی در اختیار مسئولان شهر قرار داده است ؟

چهارم : چرا با وجود اینکه منطقه آزاد انزلی رسما اعلام کرده که حاضر است حق اسپانسری پیراهن ملوان را به صورت یکجا پرداخت کند و این مبلغ غیر قابل چشم پوشی و چشمگیر است سعی نکردید ملوان را به صورت شورایی و با تکیه بر نیروهای بومی مورد وثوق مردم انزلی اداره کنید ؟ آیا پیشنهاد پژمان نوری و حسن اشجاری بدتر از پیشنهاد افرادی چون محسن میرابی است که شک و شبه بسیاری درباره وی و اطرافیانش وجود دارد ؟

امروز و پیش از آغاز فصل جدید مسابقات لیگ دسته اول این پرسش های مهم را با شما مطرح کردیم و در انتظار دریافت پاسخی قانع کننده از سوی شما هستیم و امیدواریم در میانه راه محسن میرابی و دوستانش راهی برای دور زدن ملوان و عدم انجام تعهدات خود نسبت به این تیم پیدا نکنند چون آنوقت دیگر مردم انزلی باور نخواهند کرد که اشکال کار از سرمایه گذاران است ، اینبار آنها به این یقین خواهند رسید که این شما هستید که توانایی سر و سامان دادن به اوضاع ملوان را ندارید. اسماعیل راد

esmail-rad

پست بعدی

چوب حراج !

پ مرداد ۲۴ , ۱۳۹۸
به گزارش انزلی پرس ،روزی ملوان به ویترین شهر انزلی معروف بود تا جوانان با استعدادش از طریق این ویترین به فوتبال ایران معرفی شوند ، بخشی از خروجی این ویترین بازیکنانی نظیر : غفور جهانی ، عزیز اسپندار ، علی نیاکانی ، محمد احمدزاده ، سیروس قایقران ، فرهاد […]