*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1247
  • ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۴
چگونه آپدیت خودکار ویندوز ۱۰ را غیر فعال کنیم ؟

چگونه آپدیت خودکار ویندوز ۱۰ را غیر فعال کنیم ؟

به گزارش انزلی پرس، مایکروسافت در تاریخ ۷ مرداد بالاخره پس از فراز و نشیب های فراوان بالاخره نسخه نهایی ویندوز ۱۰ را معرفی کرد این نسخه بر خلاف نسخه های پیشین ویندوز تغییرات عمده ای داشته است . یکی از امکاناتی که در ویندوز ۱۰ برای کاربران که هم دارای نکات مثبت و هم منفی […]

win10-01

به گزارش انزلی پرس، مایکروسافت در تاریخ ۷ مرداد بالاخره پس از فراز و نشیب های فراوان بالاخره نسخه نهایی ویندوز ۱۰ را معرفی کرد این نسخه بر خلاف نسخه های پیشین ویندوز تغییرات عمده ای داشته است .

یکی از امکاناتی که در ویندوز ۱۰ برای کاربران که هم دارای نکات مثبت و هم منفی است امکان آپدیت خودکار ویندوز بصورت پیشفرض است در نسخه های قدیمی کسانی که از اینترنت حجمی استفاده میکردند میتوانستند با غیر فال سازی آپدیت خودکار حجم بیشتری ذخیره کنند اما در ویندوز ۱۰ این امکان از بین رفته است و بصورت پیشفرض ویندوز فایل های بروزرسانی را دریافت میکند.

روش غیر فعال کردن آپدیت اتوماتیک در ویندوز ۱۰:

۱٫ Run را باز کنید. (کلید Windows + R  را بفشارید)

۲٫ بعد از باز شدن پنجره، دستور زیر را در این پنجره بنویسید و اینتر را بزنید:

Services.msc

۳٫ صفحه ای برای شما باز می شود؛ در لیست به دنبال گزینه‌ Windows Update بگردید و بر روی آن دوبار کلیک کنید تا پنجره آن باز شود.

۴٫ در این پنجره از قسمت Startup Type گزینه Disable را انتخاب کنید.
 
۵٫ در پایین پنجره گزینه ای به نام Stop وجود دارد. کافی است بر روی آن کلیک کنید تا آپدیت خودکار ویندوز غیر فعال شود.

نکته: اگر بعدها تصمیم گرفتید اقدام به آپدیت ویندوز کنید، باید دوباره این راه ساده را بروید و بر روی دکمه Start کلیک کنید.