دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۴:۱۲
سرویس: اسلایدر
 |  ۲۳/ فروردین/ ۱۳۹۷ - ۳:۴۸
  |   نظرات: بدون نظر
47 views بازدید
کانون تبلیغات انزلی

کانون تبلیغات بندرانزلی

کانون تبلیغات انزلی – تبلیغات یکی از مهمترین روش ها برای عرضه کالا و خدمات در سراسر دنیاست و به نوعی فروش اجناس و معرفی خدمات ارتباط بسیار زیادی با میزان تبلیغات صاحبان مشاغل و کسب و کارها دارد.
در سالهای نچندان دور شما می توانستید با چاپ تراکت و پخش کردن انها در سطح شهر ، تبلیغات در رسانه های کثیرالانتشار ، تبلیغات در رادیو و تلویزیون و حتی ماهواره کالا و خدمات خود را به مردم شهر و کشور خود معرفی کنید .
قطعا هزینه برای تبلیغات در روزنامه ، رادیو و تلویزیون نیاز بسیار گران خواهد بود که همین موضوع سبب می شد تا کسب و کارهای کوچک نتوانند به خوبی خدمات خود را به مردم معرفی کنند.

 

کانون تبلیغات انزلی

کانون تبلیغات انزلی

اما با افزایش ضریب نفوذ اینترنت در بین مخاطبین و شکل گیری سایت ها و شبکه های اجتماعی پر مخاطب نظیر فیسبوک ، اینستاگرام ، تلگرام ، واتس اپ و نظیر چنین اپلیکیشن هایی تقریبا شیوه تبلیغات نیز تغییر نمود.
اکنون بیش از ۴۵ میلیون نفر از هموطنان ما از شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام استفاده می کنند و این شبکه های اجتماعی بستری فراهم کرده تا با تبلیغات در آن بتوانید کالا و خدمات خود را به خوبی عرضه نمایید.
کانون تبلیغات انزلی سعی دارد تا با استفاده از ظرفیت این شبکه های اجتماعی فرصتی را برای شما همشهریان محترم فراهم آورد تا با پرداخت هزینه ای ناچیز کالا و خدمات خود را در چندین سایت و صفحه پر طرفدار شهر انزلی در تلگرام و اینستاگرام معرفی نمایید.
در این روش تبلیغاتی شما با انتخاب پیج ها و سایت های مورد نظر و با پرداخت مبلغی اندک برای مدتی محدود کالا و خدمات خود را به همه همشهریان معرفی می نمایید.
با کمترین هزینه کالا و خدمات شما به همشهریان انزلی چی معرفی می شود و شما بدون دغدغه فعالیت های تجاری خود را برای مردم انزلی معرفی خواهید نمود.
خدمات کانون تبلیغات انزلی :
تهیه تراکت های تبلیغاتی و توضیع آن در سطح شهر
طراحی کاورهای گرافیکی
طراحی تیزرهای تبلیغاتی
ساخت مستند از محل فعالیت شما در کارگاه ها و کارخانه های موجود در سطح شهر انزلی
برای دریافت تعرفه تبلیغات هم اکنون با ما تماس بگیرید .
شماره تماس : ۰۴۹۱-۹۳۶-۰۹۳۶
Www.AnzaliADS.ir

کانون تبلیغات انزلی


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 2776 بازدید

بازدید دیروز: 5400 بازدید

بازدید کل : 9721652 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی