*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 12186
  • ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۸
کلیات طرح ساماندهی سهام عدالت تصویب شد

کلیات طرح ساماندهی سهام عدالت تصویب شد

در طرح ساماندهی سهام عدالت، جاماندگان سهام عدالت با اولویت افرادی که تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی بوده‌اند اما سهام عدالت شامل حال آنها نشده تعیین تکلیف می‌شوند.

ثبت نام دوباره سهام عدالت شامل چه کسانی خواهد شد؟

به گزارش انزلی پرس و به نقل از خبرگزاری ایمنا، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: جاماندگان سهام عدالت با اولویت افرادی که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی بوده‌اند اما سهام عدالت شامل حال آنها نشده و همچنین اقشاری که به تازگی به این نهادها پیوسته‌اند، تعیین تکلیف می‌شوند.

مهدی طغیانی پیرامون طرح ساماندهی سهام عدالت اظهار کرد: در جلسه کمیسیون اقتصادی کلیات طرح ساماندهی سهام عدالت تصویب شد. در این طرح، جاماندگان سهام عدالت با اولویت افرادی که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی بوده‌اند اما سهام عدالت شامل حال آنها نشده و همچنین اقشاری که به تازگی به این نهادها پیوسته‌اند، تعیین تکلیف می‌شوند.

وی افزود: برای برخی نیز دعوت نامه سهام عدالت ارسال شده، اما سهامی به اسم آنها ثبت نشده است؛ همچنین در طی سالهای گذشته برخی نیازمندان برای دریافت سهام عدالت شناسایی نشده‌اند. برای این چند دسته با توجه به ظرفیت شرکت‌های دولتی سهام پیش بینی خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جزئیات طرح ساماندهی سهام عدالت هنوز در کمیسیون مورد بحث است. ایرادات موجود در آئین نامه آزادسازی سهام عدالت نیز یکی دیگر از محورهای طرح ساماندهی این سهام است که مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *