*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1523
  • ۰۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۵
کمالوند: چهار بازی گذشته ملوان موید فوتبال جذاب این تیم است

کمالوند: چهار بازی گذشته ملوان موید فوتبال جذاب این تیم است

به گزارش ملوانی و به نقل از کاپ، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل ملوان اذعان داشت: ملوان همیشه از تیم هایی بوده که فوتبال بسیار خوب و جذاب و در شأن خود انجام می داده است. با توجه به اینکه این تیم در این بازی مقابل هواداران پرشور خود بازی می […]

IMG13181049

به گزارش ملوانی و به نقل از کاپ، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل ملوان اذعان داشت: ملوان همیشه از تیم هایی بوده که فوتبال بسیار خوب و جذاب و در شأن خود انجام می داده است. با توجه به اینکه این تیم در این بازی مقابل هواداران پرشور خود بازی می کند کار ما سخت می شود. چهار بازی گذشته ملوان موید فوتبال جذاب این تیم است. با توجه به شناختی که از ملوان داریم امیدواریم که بازی جذاب و تماشاگرپسندی ارایه دهیم.

وی درباره غایبان تیمش در این بازی گفت: ما بازیکن مصدومی برای این مسابقه نداریم اما محمد ابراهیمی در بازی قبل اخراج شد و برای این مسابقه محروم است.

سرمربی گسترش فولاد تبریز در پاسخ به سوال خبرنگاری که گفت اگر شکست خوردید دیگر بحث فحاشی و بحث‌های قومیتی را مطرح نکنید زیرا این بحث‌ها بعد از مصاحبه اول شما رخ داد. هیچ صحبتی نکرد و نشست خبری را ترک کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.