کمک ۱۰۰ میلیون تومانی شورای شهر بندرانزلی به باشگاه ملوان

به گزارش وب سایت انزلی پرس ، پس از اتفاقات رخ داده در روزهای اخیر که منجر به جدایی محمد رفیع نیا بهره بردار باشگاه ملوان از این باشگاه شد بازیکنان این تیم دست به اعتصاب زده و اعلام کردند که در هفته بیست و هفتم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران برابر گل ریحان البرز در میدان حاضر نخواهند شد.

رفیع نیا که در ماه های اخیر نتوانسته بود به تعهدات مالی خود عمل کند به شدت از سوی محمد احمدزاده مورد انتقاد قرار گرفت و این موضوع را فرصتی مناسب برای اعلام جدایی دانست.

شورای شهر بندرانزلی پس از جلسه روز گذشته خود با سرمربی ملوان تصمیم گرفت پیش از تعطیلات نوروز مبلغ یک صد میلیون تومان در اختیار مجموعه تیم قرار دهد تا بازیکنان و کادر فنی ملوان دست خالی به تعطیلات نوروزی نروند.

گرچه در فوتبال ۱۰۰ میلیون تومان مبلغ زیادی نیست اما به هر حال در این روزهای بحرانی می تواند بازیکنان این تیم را از لحاظ روحی شارژ کند.

esmail-rad

پست بعدی

احمدزاده:چرا کاری می‌کنید پیش دیگران گدایی کنیم؟

ش اسفند ۲۵ , ۱۳۹۷
به گزارش انزلی پرس و به نقل از ورزش سه، کنفرانس خبری سرمربی تیم ملوان انزلی پس از دیدار با گل ریحان حال و هوای خاصی داشت. محمد احمدزاده که از مشکلات تیمش به شدت دلخور است، حرف های خود را اینگونه آغاز کرد: از لحاظ فنی که کم و […]