یکشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱:۲۴
 |  ۲۹/ دی/ ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
  |   نظرات: يك نظر
183 views بازدید
یاسر کریم بخش

یاسر کریم بخش مردم انزلی را به ” چالش یادآوری وعده ها ” دعوت کرد

یاسر کریم بخش مردم انزلی را به ” چالش یادآوری وعده ها ” دعوت کرد که این در نوع خود گامی به سمت پاسخگویی بیشتر و صداقت در رفتار تلقی می شود.

به گزارش وب سایت خبری تحلیلی انزلی پرس ، از زمان روی کار آمدن اعضاء جدید شورای شهر بندرانزلی یکی از مهمترین دغدغه های رسانه هایی نظیر انزلی پرس پاسخگو بودن اعضاء جدید به سوالات مردم بوده است .

این دغدغه مهم در قالب مطالب و تحلیل های مختلف در این رسانه بازتاب داده شده است .

یاسر کریم بخش

در این بین نخبگان شهری نیز از چنین رویکردی که انزلی پرس در پیش گرفته به شدت استقبال کرده و ما را در ارائه مطالب تحلیلی و تخصصی یاری می نمایند .

خوشبختانه دیده می شود که این رویکرد مورد توجه برخی از اعضاء شورای شهر انزلی نیز قرار گرفته است ، یاسر کریم بخش مردم انزلی را به ” چالش یادآوری وعده ها ” دعوت کرد که این در نوع خود گامی به سمت پاسخگویی بیشتر و صداقت در رفتار نمایندگان منتخب انزلی تلقی می شود.

از مردم انزلی می خواهیم که در این چالش شرکت کرده و وعده های منتخبین خود را پس از حدود ۷ ماه از پیروزی در انتخابات پیگیری نمایند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “یاسر کریم بخش مردم انزلی را به ” چالش یادآوری وعده ها ” دعوت کرد”

 1. محمدی گفت:

  شورای شهر انزلی تفحصی هم از پرونده عمارت فام در بلوار نماز انجام دهد علیرغم تغییر کاربری فضای سبز به مسکونی – تجاری ، تخلف در ارتفاع و تعداد طبقات،فقدان پارکینک ، حقوق مکتسبه همسایگان مجاور فضای سبز و شارع عام که در پرونده مالک خارج استانی آن پنهان شده است دلایل عدم توقف واگذاری فضای سبز و بازپس گیری آن چرا مطرح نمی شود .
  در آمدهای ناشی از تغییر کاربری و کمیسیون ماده ۱۰۰ آن چقدر شده است و در چه حسابی ذخیره شده است تا پارکینگ در سطح شهر ساخته شود ( مطابق قانون شهرداری ) ؟
  آیا انتساب واگذاری زمین و درخواست تغییر کاربری برای واگذاری به دیوان محاسبات یا سازمان بازرسی کل کشور ( شایعه ای که صحت و سقم آن جای تردید دارد و نافی مسئولیت شهرداری نخواهد بود ) در زمان شهرداری بدری انداختن مسئولیت ها و وظایف شهرداری و تخریب دو ارگان وابسته به قوه قضاییه نیست ؟
  اعضای شورای شهر فعلی چرا نتوانستند صدای خود را به گوش مردم برسانند تا پی گیری انجام شود . مجتمع عمارت فام هم چنان ، حاشیه سبز بلوار معلم را می خورد و در ابتدای هرسال به این مجموعه اضافه می شود. آقای مهندس کریم بخش که هر روز از جلوی این مجتمع مسکونی تجاری رد می شوند آیا در ذهنشان خطور کرده که فروش سند فضای سبز و تغییر کاربری ها چرا هنور ادامه دارد ؟ چرا تاوان های بریز و بپاش و تخلفات و ناکارآمدی مدیریت قبلی و کارکنان
  مسئول شهرداری باید همچنان بر مردم سنگینی کند ؟ و هیچ مسئولی به پای محاکمه کشانده نشود و تادیه جرایم شهرداری بر گرده آنان سنگینی نکند و شهروندان متضررهای واقعی از حیث اخذ عوارض و تعرفه های ناعادلانه شوند و عده ای برخوردار از رانت به ثروت افسانه ای دست یابند و با سیری ناپذیری نقب به مدیریت های جدید شهرداری بزنند و کسب امتیاز های جدید بنمایند ؟

تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 364 بازدید

بازدید دیروز: 5691 بازدید

بازدید کل : 9713840 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی