*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1831
  • ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۷
۲۰۱۶ تن کالا در بورس منطقه آزاد انزلی معامله شد

۲۰۱۶ تن کالا در بورس منطقه آزاد انزلی معامله شد

به گزارش انزلی پرس،به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی، ارزش اين حجم از معاملات  بيش از ۴۸ ميليارد و ۱۷۱ ميليون ریال بوده است. بر اساس این گزارش۴۸۰ تن اوره توليد شده در پتروشيمی كرمانشاه به ارزش بيش از ۴ ميليارد و ۲۵۰ ميليون ریال و یک هزار و ۵۳۶ تن استايرن […]

1755888

به گزارش انزلی پرس،به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی، ارزش اين حجم از معاملات  بيش از ۴۸ ميليارد و ۱۷۱ ميليون ریال بوده است.

بر اساس این گزارش۴۸۰ تن اوره توليد شده در پتروشيمی كرمانشاه به ارزش بيش از ۴ ميليارد و ۲۵۰ ميليون ریال و یک هزار و ۵۳۶ تن استايرن توليدی پتروشيمی پارس به ارزش ۴۳ ميليارد و ۹۲۰ ميليون ریال از سوی شركت های فعّال در تالار اختصاصی بورس كالای اين منطقه خريد و فروش شد.

نخستين تالار بورس كالای مناطق آزاد كشور، به عنوان حلقه تكميل كننده روند طی شده از سوی اين سازمان در جهت رونق فضای كسب و كار اقتصادی در محدوده منطقه، از تابستان سال گذشته در منطقه آزاد انزلی شروع به فعاليت کرده كه بالا بردن شفافيت در روند مبادلات تجاری و حذف واسطه های تجاری به منظور ايجاد يك مزيت رقابتی از جمله اهداف ايجاد بورس كالا در اين منطقه است.