۶۴ واحد مسکن مهر در بندرانزلی افتتاح شد

۶۴ واحد مسکن مهر ظهر امروز با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در بندرانزلی افتتاح شد.

به گزارش انزلی پرس, محمود ایزددوست ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اداره کل کار, تعاون و رفاه اجتماعی موظف شد ۱۴ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر را آماده‌سازی و تحویل دهد که تاکنون ۱۰ هزار و ۵۰۰ واحد را تحویل دادیم.

yv4mekq2x78h6qbmc3t

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان تعداد واحدهای مسکن مهر مربوط به انزلی را ۲ هزار و ۱۱۲ واحد اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۹۰۴ واحد تحویل داده شد و در هفته دولت ۳۶ واحد مسکن مهر دیگر را در بندرانزلی تحویل دادیم.

ایزددوست از افتتاح ۶۴ واحد مسکن مهر بندرانزلی در هفته تعاون خبر داد و اعلام کرد: این واحدها ۸ بلوک را شامل می‌شوند و تعداد طبقات مسکونی هر بلوک ۴ طبقه است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، میانگین زیربنای هر واحد ساختمانی را ۷۵ مترمربع عنوان و خاطرنشان کرد: برای هر واحد مسکونی ۳ میلیارد ریال تسهیلات بانکی از طریق بانک مسکن داده شده است.

ایمان رسولی

پست بعدی

برگزاری جشنواره ملی مدیریت گردشگری با همکاری دانشگاه برهان نیرو و منطقه آزاد انزلی

س شهریور ۱۶ , ۱۳۹۵
معاون پژوهشی مرکز علمی و کاربردی برهان نیروی شمال گفت: جشنواره ملی مدیریت گردشگری با همکاری دانشگاه برهان نیرو و منطقه آزاد انزلی از ۲۷ شهریور ماه به مدت یک هفته در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود به گزارش انزلی پرس به نقل از ایلنا، معاون پژوهشی مرکز علمی و […]