*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7276
  • ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱
۶۴ واحد مسکن مهر در بندرانزلی افتتاح شد

۶۴ واحد مسکن مهر در بندرانزلی افتتاح شد

۶۴ واحد مسکن مهر ظهر امروز با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در بندرانزلی افتتاح شد. به گزارش انزلی پرس, محمود ایزددوست ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اداره کل کار, تعاون و رفاه اجتماعی موظف شد ۱۴ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر را آماده‌سازی و تحویل دهد که تاکنون ۱۰ […]

۶۴ واحد مسکن مهر ظهر امروز با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در بندرانزلی افتتاح شد.

به گزارش انزلی پرس, محمود ایزددوست ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اداره کل کار, تعاون و رفاه اجتماعی موظف شد ۱۴ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر را آماده‌سازی و تحویل دهد که تاکنون ۱۰ هزار و ۵۰۰ واحد را تحویل دادیم.

yv4mekq2x78h6qbmc3t

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان تعداد واحدهای مسکن مهر مربوط به انزلی را ۲ هزار و ۱۱۲ واحد اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۹۰۴ واحد تحویل داده شد و در هفته دولت ۳۶ واحد مسکن مهر دیگر را در بندرانزلی تحویل دادیم.

ایزددوست از افتتاح ۶۴ واحد مسکن مهر بندرانزلی در هفته تعاون خبر داد و اعلام کرد: این واحدها ۸ بلوک را شامل می‌شوند و تعداد طبقات مسکونی هر بلوک ۴ طبقه است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، میانگین زیربنای هر واحد ساختمانی را ۷۵ مترمربع عنوان و خاطرنشان کرد: برای هر واحد مسکونی ۳ میلیارد ریال تسهیلات بانکی از طریق بانک مسکن داده شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.