*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7276
  • ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱
۶۴ واحد مسکن مهر در بندرانزلی افتتاح شد
۶۴ واحد مسکن مهر در بندرانزلی افتتاح شد

۶۴ واحد مسکن مهر در بندرانزلی افتتاح شد

۶۴ واحد مسکن مهر ظهر امروز با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در بندرانزلی افتتاح شد. به گزارش انزلی پرس, محمود ایزددوست ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اداره کل کار, تعاون و رفاه اجتماعی موظف شد ۱۴ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر را آماده‌سازی و تحویل دهد که تاکنون ۱۰ […]

۶۴ واحد مسکن مهر ظهر امروز با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در بندرانزلی افتتاح شد.

به گزارش انزلی پرس, محمود ایزددوست ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اداره کل کار, تعاون و رفاه اجتماعی موظف شد ۱۴ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر را آماده‌سازی و تحویل دهد که تاکنون ۱۰ هزار و ۵۰۰ واحد را تحویل دادیم.

yv4mekq2x78h6qbmc3t

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان تعداد واحدهای مسکن مهر مربوط به انزلی را ۲ هزار و ۱۱۲ واحد اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۹۰۴ واحد تحویل داده شد و در هفته دولت ۳۶ واحد مسکن مهر دیگر را در بندرانزلی تحویل دادیم.

ایزددوست از افتتاح ۶۴ واحد مسکن مهر بندرانزلی در هفته تعاون خبر داد و اعلام کرد: این واحدها ۸ بلوک را شامل می‌شوند و تعداد طبقات مسکونی هر بلوک ۴ طبقه است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، میانگین زیربنای هر واحد ساختمانی را ۷۵ مترمربع عنوان و خاطرنشان کرد: برای هر واحد مسکونی ۳ میلیارد ریال تسهیلات بانکی از طریق بانک مسکن داده شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.