*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 3416
  • ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۵:۴۴
۷ هزار مترمربع جنگل‌های آستارا در آتش سوخت
۷ هزار مترمربع جنگل‌های آستارا در آتش سوخت

۷ هزار مترمربع جنگل‌های آستارا در آتش سوخت

به دلیل وزش باد شدید و بی‌احتیاطی رهگذران در روشن کردن آتش، هفت هزار متر از جنگل‌های روستای سیج آستارا دچار حریق شد. رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا امشب در جریان مهار آتش جنگل‌های سیج، اظهار کرد: عصر امروز هفت هزار متر اراضی منابع طبیعی آستارا در روستای صعب‌العبور «سیج» دچار حریق شد […]

13940329000351_PhotoA

به دلیل وزش باد شدید و بی‌احتیاطی رهگذران در روشن کردن آتش، هفت هزار متر از جنگل‌های روستای سیج آستارا دچار حریق شد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا امشب در جریان مهار آتش جنگل‌های سیج، اظهار کرد: عصر امروز هفت هزار متر اراضی منابع طبیعی آستارا در روستای صعب‌العبور «سیج» دچار حریق شد و سوخت.

سرخوش کرم‌زاده، با اشاره به اینکه در حادثه آتش‌سوزی مذکور ۶ اصله درخت و ۲۰۰ نهال ارزشمند در آتش سوخت، تصریح کرد: به دلیل صعب‌العبور بودن منطقه نیروهای آتش‌نشانی امکان دسترسی نداشتند و نتوانستند آتش‌ را با امکاناتی که داشتند مهار کنند.

وی با اشاره به اینکه نیروهای مردمی آتش را با بیل، خاک و آب خاموش کردند، تصریح کرد: پس از ۶ ساعت آتش مهار شد.

این مسئول وزش باد شدید را موجب تشدید آتش‌سوزی دانست و گفت: با توجه به وزش باد گرم در جنگل و مراتع از جنگل‌نشینان و گردشگران می‌خواهیم از روشن کردن آتش خودداری کنند.

وی از پیگیری عوامل ایجاد حریق در جنگل‌های مذکور خبر داد.